Magda Narożna z Pięknych i Młodych pokazała nową fryzurę swojej córki. Gabrysia sama obcięła sobie włosy

Magda Narożna chętnie pokazuje swoją córkę na Instagramie. Tym razem pokazała, jak Gabrysia sama obcięła sobie włosy.

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi nie jest już znana jedynie ze skocznych przebojów disco, ale także bujnego życia prywatnego. Kilka miesięcy temu rozwiodła się ze współzałożycielem zespołu, jednak miało to niczego nie zmienić w sferach zawodowych grupy. Stało się jednak inaczej za sprawą awantury, do której doszło po koncercie sylwestrowym w Zakopanem. Obecna partnerka jej byłego męża Dawida oskarżyła jej partnera o napaść. Doszło do kłótni, w której nie zabrakło rękoczynów.

Zobacz wideo Sylwia Przybysz uwielbia disco polo. ZOBACZ WIDEO:

Cała sytuacja oczywiście została częściowo nagrana i upubliczniona, a sprawa trafiła na policję. Noworoczna kłótnia na tyle poróżniła byłych małżonków, że Dawid został wyrzucony z zespołu. Teraz Magda i Dawid będą widywali się w sądzie. Pamiętajmy, że łączy ich wspólne dziecko. Magda Narożna zapewnia, że chce jak najmniej mieszać dziecko w sprawy dorosłych i stara się odwrócić uwagę córki od całego zamieszania. Wokalistka chętnie pokazuje swoją pociechę, tak jak miało to miejsce ostatnio, gdy ta sama obcięła sobie włosy.

Magda Narożna pokazała córkę i jej nową fryzurę

Na Instagramie Magda Narożna pokazała zdjęcie córki Gabrysi, co nie jest niczym nowym dla niej. Tym razem pochwaliła się też, że ta sama obcięła swoją grzywkę. Dumna mama przyznała, że jak była w jej wieku, zachowywała się tak samo.

Nie ma jak to wyciąć sobie samej grzywkę. Skąd ja to znam? W jej wieku robiłam to samo- pisze pod postem Narożna.
 

Fanki Narożnej przyznają tłumnie w komentarzach, że ich dzieci robią dokładnie to samo, a one, gdy były małe, również nie oszczędzały swoich włosów. Co poniektórzy zauważyli spore podobieństwo córki do mamy. Faktycznie podobne?

RG