Mąż Magdaleny Narożnej został wyrzucony z zespołu "Piękni i Młodzi"! "Po zejściu ze sceny w Zakopanem otrzymał pismo"

Jeszcze nie opadły emocje po bójce między dziewczyną Dawida Narożnego i partnerem Magdaleny Narożnej. Menedżer grupy Piękni i Młodzi ujawnił nowe fakty. Okazuje się, że z zespołu wyrzucono Dawida Narożnego.

Zespół Piękni i Młodzi grający muzykę disco polo zasłynął dzięki programowi "Must Be the Music". W skład grupy wchodzą Magdalena Narożna i Dawid Narożny - obecnie byłe już małżeństwo. Po tym, jak między obecnymi partnerami byłych małżonków doszło do bójki (pisaliśmy o tym TUTAJ), na jaw wychodzą kolejne fakty. Dawid Narożny stracił swoje miejsce w zespole.

Piękni i Młodzi: Dawid Narożny wyrzucony z zespołu

Fakt24 dotarł do menedżera zespołu Piękni i Młodzi, Krzysztofa Boguckiego. Okazuje się, że przed sylwestrową nocą w Zakopanem odbyło się w grupie głosowanie, po którym Dawid Narożny został usunięty z zespołu:

Po zejściu ze sceny w Zakopanem Dawid otrzymał pismo o wykluczeniu z zespołu. Zespół, który tworzą Dawid Narożny, Magda Narożna i Daniel Wilczewski, ma zapis w kontrakcie, że może decydować o składzie, dlatego podjęto taką decyzję. Moim zdaniem to mogło być przyczynkiem do bójki, jaka miała miejsce w hotelu - powiedział Krzysztof Bogucki Fakt24. 

Bogucki twierdzi, że od dłuższego czasu Narożny sprawiał problemy. Nie pojawiał się na koncertach albo umówionych wywiadach. Rozmowy o wykluczeniu byłego męża Magdy rozpoczęły się w listopadzie 2019:

Zastanawiali się, czy tak zrobić, czy nie. Zdarzały się sytuacje, że Dawid nie pojawiał się na koncertach. Żadnemu z członków, poza Dawidem, to się nie zdarzało. Nawet w dniu, gdy mieliśmy wystąpić na "Sylwestrze Marzeń" nie pojawił się na rozmowie w programie "Pytanie na Śniadanie" - mówił menedżer.

Grupa potwierdziła wypowiedzi managera o usunięciu Dawida Narożnego z zespołu, publikując na Facebooku informację o zmianach personalnych w zespole. 

Afera w zespole Piękni i Młodzi

Obecna partnerka Dawida Narożnego, Joanna, zamieściła w sieci nagranie, na którym widać, jak atakuje ją mężczyzna, który według niej miał być partnerem Magdy Narożnej. Widać na nim przepychankę, która kończy się uderzeniem kobiety w twarz i użyciem przez nią gazu pieprzowego. Joanna twierdzi, że po przepychance ma pęknięty bębenek i przestawioną szczękę. 

Czy usunięcie z zespołu sprowokowało całą awanturę?

DK

Zobacz wideo
Więcej o: