Nagranie z awantury "Pięknych i Młodych" upublicznione. Widać moment, w którym doszło do rękoczynów. "Wy***aj stąd"

"Piękni i Młodzi" znów na językach. Tym razem do sieci wyciekło nagranie z momentu awantury między byłym mężem Magdy Narożnej a jej nowym partnerem. Naprawdę ciężko uwierzyć, że to wydarzyło się naprawdę.

Minął już ponad tydzień od sylwestrowej nocy, a na językach mediów i fanów muzyki disco polo nadal są oni, "Piękni i Młodzi". Wszystko przez awanturę, jaka miała miejsce po koncercie w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia. Doszło wtedy do kłótni z udziałem Magdy Narożnej, jej nowego partnera oraz jej byłego męża. "Fakt" opublikował nagranie z momentu całego zajścia.

"Fakt" publikuje wideo awantury gwiazd "Pięknych i Młodych"

Okazuje się, że tamtego wieczoru opiekę nad córką miała sprawować Magdalena. Nie wiemy, co robiła dziewczynka, ale widzimy, co robiła jej mama: świętowała początek nowego roku. To jednak mocno zdenerwowało jej byłego męża, który widząc ją przy stole ze znajomymi, wypalił:

Gdzie jest moje dziecko?

Odpowiedź Narożnej była bardzo gwałtowna i naprawdę nerwowa. 

Jest pod moją opieką. Jak była pod Twoją, to ja się nie interesowałam, więc wy********j stąd - wykrzyczała.

To co wydarzyło się dalej, musicie zobaczyć sami. Doszło nie tylko do chamskiej wymiany zdań, ale i rękoczynów, w wyniku których nowa partnerka Dawida Narożnego trafiła na SOR.

Powiemy szczerze, po obejrzeniu i przesłuchaniu nagrania, jesteśmy w wielkim szoku. 

"Piękni i Młodzi", co dalej?

Jeszcze przed całym zajściem Dawid Narożny został usunięty z formacji i być może to właśnie to sprowokowało go do nerwowej dyskusji w hotelu.

Po zejściu ze sceny w Zakopanem Dawid otrzymał pismo o wykluczeniu z zespołu. Zespół, który tworzą Dawid Narożny, Magda Narożna i Daniel Wilczewski, ma zapis w kontrakcie, że może decydować o składzie, dlatego podjęto taką decyzję. Moim zdaniem to mogło być przyczynkiem do bójki, jaka miała miejsce w hotelu - powiedział Krzysztof Bogucki Fakt24.

Czy to początek końca "Pięknych i Młodych"?

CW

Top 5 najlepszych piosenek disco polo. 

Więcej o:
Komentarze (451)
Nagranie z awantury "Pięknych i Młodych" upublicznione. Widać moment, w którym doszło do rękoczynów. "Wy***aj stąd"
Zaloguj się
 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 172 razy 166

  Ta patologia sprzedaje piosenki o miłości, k.. ja nie mogę HAHAHA....

 • Gość: ela

  Oceniono 122 razy 120

  I tacy ludzie są idolami dla jakiejś grupy społeczeństwa!-to o czymś to świadczy...

 • pislamabad

  Oceniono 124 razy 108

  Diskopatologia w klapeczkach basenowych "świętuje" Nowy Rok. Te chłopaczki takie zniewieściałe, te głosiki, problemy.... ja prdl :)))

 • Gość: Ja

  Oceniono 101 razy 97

  Łomżyńska patologia!

 • Gość: adr

  Oceniono 90 razy 86

  Ale towarzystwo -masakra!!!

 • Gość: 56

  Oceniono 83 razy 77

  Żal córki bo już w takim wieku jest ze czytać potrafi chodzi go szkoły inne dzieci też czytają i być może są złośliwe dla niej z tego powodu. Wylewaja publicznie brudy nie myśląc o córce tacy kochani ródzice przykre

 • Gość: Queen

  Oceniono 100 razy 76

  Madzia co ty tak masz twarz opuchnieta??? Mało snu dużo vodki?? Dla zainteresowanych ... były mąż no jeszcze nie mają rozwodu ale jak sam wcześniej pisał jego była i jej obecny facet nie po raz pierwszy tak go traktuja. Więc jak sam napisał postanowił nagrać. Więc dlaczego co nie którzy oceniacie nie znając sytuacji. Madzia pije a córką gdzie? Z bobem hotelowym? Żałosne zachowanie .po pijaku wychodzi z niej prawdziwa brzydka i stara Madzia A nie piękna i młoda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX