Nagranie z awantury "Pięknych i Młodych" upublicznione. Widać moment, w którym doszło do rękoczynów. "Wy***aj stąd"

"Piękni i Młodzi" znów na językach. Tym razem do sieci wyciekło nagranie z momentu awantury między byłym mężem Magdy Narożnej a jej nowym partnerem. Naprawdę ciężko uwierzyć, że to wydarzyło się naprawdę.

Minął już ponad tydzień od sylwestrowej nocy, a na językach mediów i fanów muzyki disco polo nadal są oni, "Piękni i Młodzi". Wszystko przez awanturę, jaka miała miejsce po koncercie w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia. Doszło wtedy do kłótni z udziałem Magdy Narożnej, jej nowego partnera oraz jej byłego męża. "Fakt" opublikował nagranie z momentu całego zajścia.

"Fakt" publikuje wideo awantury gwiazd "Pięknych i Młodych"

Okazuje się, że tamtego wieczoru opiekę nad córką miała sprawować Magdalena. Nie wiemy, co robiła dziewczynka, ale widzimy, co robiła jej mama: świętowała początek nowego roku. To jednak mocno zdenerwowało jej byłego męża, który widząc ją przy stole ze znajomymi, wypalił:

Gdzie jest moje dziecko?

Odpowiedź Narożnej była bardzo gwałtowna i naprawdę nerwowa. 

Jest pod moją opieką. Jak była pod Twoją, to ja się nie interesowałam, więc wy********j stąd - wykrzyczała.

To co wydarzyło się dalej, musicie zobaczyć sami. Doszło nie tylko do chamskiej wymiany zdań, ale i rękoczynów, w wyniku których nowa partnerka Dawida Narożnego trafiła na SOR.

Powiemy szczerze, po obejrzeniu i przesłuchaniu nagrania, jesteśmy w wielkim szoku. 

"Piękni i Młodzi", co dalej?

Jeszcze przed całym zajściem Dawid Narożny został usunięty z formacji i być może to właśnie to sprowokowało go do nerwowej dyskusji w hotelu.

Po zejściu ze sceny w Zakopanem Dawid otrzymał pismo o wykluczeniu z zespołu. Zespół, który tworzą Dawid Narożny, Magda Narożna i Daniel Wilczewski, ma zapis w kontrakcie, że może decydować o składzie, dlatego podjęto taką decyzję. Moim zdaniem to mogło być przyczynkiem do bójki, jaka miała miejsce w hotelu - powiedział Krzysztof Bogucki Fakt24.

Czy to początek końca "Pięknych i Młodych"?

CW

Top 5 najlepszych piosenek disco polo. 

Zobacz wideo
Więcej o: