Piękni i Młodzi nagrali pierwszą piosenkę w nowym składzie. Fani mocno podzieleni. "To jakiś zamulacz"

Zespół Piękni i Młodzi nagrał nowy singiel. To pierwsza piosenka grupy, która powstała bez Dawida, który z początkiem roku został wyrzucony z zespołu. Fani odczuli brak wokalisty.

Zespół Piękni i Młodzi z początkiem roku zafundował swoim fanom zastrzyk niemałych emocji. Niestety nie za sprawą kolejnego przeboju, a ostrego konfliktu pomiędzy Magdą a Dawidem, założycielami grupy, a także ex małżonkami. Przypominamy, że w sylwestrową noc pomiędzy tą dwójką doszło do zakrapianej alkoholem awantury, podczas której nie brakowało także rękoczynów. Sprawa trafiła na policję, a Dawid został natychmiast wyrzucony z zespołu. Zastąpił go Daniel Biczak, co budziło mieszane uczucia wśród fanów. Podobnie stało się teraz, gdy wydali piosenkę w nowym składzie. 

Piękni i Młodzi wydali nową piosenkę. Fani podzieleni

Piękni i Młodzi, aby zrekompensować fanom roszady w zespole, wzięli się do pracy i zaczęli nagrywać nowe piosenki. Już można posłuchać efektów, bo grupa wydała nowy singiel, który nagrali już bez Dawida. Piosenka "Bez ciebie", podobnie jak inne przeboje grupy szybko zyskała popularność, jednak tym razem fani nie byli już tak zachwyceni, jak zwykle. Sporo internautów zaznacza, że nowy "hit" odbiega poziomem od poprzednich. 

Masakra. Wszystkie inne piosenki mają za*ebistą muzykę i tekst, a to jest jakiś zamulacz.
Następnym razem polecam swoje prywatne sprawy załatwiać poza kamerami, bo kiedyś to było mega a teraz większość patrzy przez pryzmat tego, co się wydarzyło, a nie tego, jaka jest piosenka.
To takie niejakie. Refrenu  w ogóle nie da słychać. Gdzie jest ten stary zespół. Bez Dawida to nie to samo- piszą w komentarzach na YouTube. 

Oczywiście są i tacy, którym piosenka się bardzo podoba, jednak musimy przyznać, że wcześniej fani grupy nigdy nie byli tak podzieleni. A wy również tak mocno odczuwacie tę zmianę? 

 

RG

Więcej o:
Komentarze (3)
Piękni i Młodzi nagrali nową piosenkę w nowym składzie. Fani mocno podzieleni. "To jakiś zamulacz"
Zaloguj się
 • kulawywos

  Oceniono 2 razy 2

  Jak w pozwie rozwodowym jednego Pana: daleko idący niedorozwój, psychiczny fizyczny i intelektualny. Szkoda bo lubiłem tę muzykę. Teraz to discopolowe rumpaj pumpaj.Szkoda :(

 • edza4

  Oceniono 1 raz 1

  Made in barachło,jeśli prawa autorskie do poprzednich piosenek ma Dawid to niech wracają na wesela o ile ktoś ich zechce słuchać.Po prostu przestali być piękni i młodzi.

 • e.olsen

  Oceniono 1 raz 1

  Tragedia intelektualna i muzyczna...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX