Dawid Narożny nie zgadza się z decyzją wyrzucenia go z Pięknych i Młodych. Wydał oświadczenie, a głos zabrała już Magda Narożna

Dawid Narożny z zespołu Piękni i Młodzi nie pozwala o sobie zapomnieć. Choć po noworocznej awanturze, jaka miała miejsce w zespole, został wyrzucony, to najwyraźniej nie zamierza odpuszczać.

Zespół Piękni i Młodzi funkcjonuje od 2012 roku. W jego skład wchodzili Dawid Narożny razem z byłą już żoną Magdaleną Narożną oraz Daniel Wilczewski. Po noworocznej awanturze, która odbiła się ogromnym echem w mediach, założycielka postanowiła zrezygnować ze współpracy z Narożnym. Jak widać, Dawid nie przyjmuje tego do wiadomości.

Najgłośniejsze konflikty gwiazd.

Dawid z zespołu Piękni i Młodzi nie zgadza się z decyzją byłej żony

Przypomnijmy, że całe zamieszanie rozpoczęło się po sylwestrowym występie w Zakopanem. W nocy z 1 na 2 stycznia doszło do awantury pomiędzy Dawidem a obecnym partnerem Magdy. W wyniku tej kłótni ucierpiała partnerka Dawida Joanna, która trafiła na SOR. Jak się okazało, to partner Magdy zaatakował kobietę. Całe nagranie możecie zobaczyć TUTAJ.

Po tej sytuacji zespół Piękni i Młodzi wydał oświadczenie, że Dawid Narożny oficjalnie zostaje wykluczony z zespołu.

[...] Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu - czytamy.

Jak przekazał manager Krzysztof Bogucki, wśród członków zostało przeprowadzone demokratyczne głosowanie, w wyniku którego z zespołu miał odejść jeden z założycieli - Dawid Narożny.

Tuż po wydaniu oficjalnego oświadczenie, Dawid postanowił zabrać głos w sprawie. Na swoim instagramowym profilu opublikował wpis, w którym wypiera się wszystkiego, co pojawiło się na oficjalnej stronie grupy. Dodatkowo podkreśla, że nadal jest członkiem Pięknych i Młodych.

Moje najbliższe plany zawodowe związane są tylko i wyłącznie z kontynuowaniem kariery artystycznej w zespole Piękni i Młodzi. Nie widzę podstaw ku temu, aby wydarzenia ostatnich dni miały wpływ na funkcjonowanie zespołu, gdyż zbyt wiele pracy, czasu, poświęceń i serca włożyłem w ten zespół - napisał.

Magda szybko zdementowała plotki, mówiąc, że wpis Dawida jest nieprawdziwy i na mocy prawa nie jest już członkiem zespołu.

Jak jest naprawdę?

A wy co uważacie o tej sprawie?

BO

Więcej o:
Komentarze (5)
Piękni i Młodzi. Dawid Narożny nie zgadza się z decyzją wyrzucenia go z zespołu. "Oświadczam, że moje plany zawodowe związane są z zespołem"
Zaloguj się
 • pislamabad

  Oceniono 1 raz 1

  Aferka koperkowa w światku disko paździerzyka

 • czesiekkk

  0

  Najbardziej żal dziecka. Kłótnia o pieniądze. Ciekawe po co jej te zdjęcia na ściance. Facet po rozwodzie zaciska zęby, nawet jakby go miało to siano kosztować i idzie swoją drogą.

 • j-a-ga

  0

  Facet wpada do baru prowokuje awanturę a jak go wywalająz zespołu to zorientował się że nie stać go na waciki dla nowej dziuni.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX