Dawid Narożny mocno o byłej żonie. "Cieszyła się, gdy moja partnerka straciła ciążę"

Dawid Narożny nie daje za wygraną i po raz kolejny uderza w byłą żonę. Tym razem poszło o straconą ciążę jego partnerki.

Zespół "Piękni i Młodzi" z dnia na dzień z klubowych dyskotek trafili na okładki tabloidów, a to za sprawą awantury, jaka miała miejsce po koncercie sylwestrowym w Zakopanem. Magda Narożna i Dawid Narożny poróżnili się na afterparty na tyle, że interweniowały ich nowe, drugie połówki, używając przy okazji siły. Po wszystkim Dawid został wyrzucony z zespołu, a z byłą żoną rozmawia za pośrednictwem prawników i mediów. Tym razem Dawid nie przebierał w słowach. 

"Piękni i Młodzi": Dawid atakuje Magdę

Dawid Narożny rano na swoim Instagramie urządził Q&A. Nie mogło obyć się bez pytań o zespół, a przede wszystkim o Magdę, byłą żonę i matkę jego dziecka. Internautka spytała wprost, o utraconą ciążę jego obecnej partnerki.

Czy to prawda, że Asia była w ciąży? I co na to Magda?-spytała.

Odpowiedź jest Dawida jest mocna. 

To jest bardzo dla nas przykre i bardzo bolesne. A co na to ta "pani"… Cztery dni po zabiegu powiedziała Asi w twarz, że bardzo dobrze, że się tak stało i że to jest jej najpiękniejszy dzień w życiu. A po tygodniu zapraszała Asię na wódkę i była wielce oburzona odmową- odpowiedział Narożny. 

Magda Narożna w rozmowie z Pudelkiem nie chciała odnosić się do tego, co pisze jej mąż. Uznała to za pomówienia, na które nie ma już siły.

Myślicie, że to już koniec publicznego prania brudów, czy Narożni się dopiero rozkręcają?

Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (76)
Dawid Narożny mocno o byłej żonie. "Cieszyła się, gdy moja partnerka straciła ciążę"
Zaloguj się
 • Gość: mała

  Oceniono 13 razy 11

  masakra pierzcie swoje brudy poza życiem publicznym wasze drogi się rozeszły a cierpieć będzie tylko wasza wspólna córka ogarnij się

 • Gość: towa

  Oceniono 19 razy 11

  Kto normalny opowiada takie rzeczy przed obcymi ludźmi, naprawdę facet liczy na współczucie. Pomyślał by o córce, która to kiedyś przeczyta.

 • Gość: Lis

  Oceniono 18 razy 10

  Niech w końcu powie prawdę o nowej lasce była utrzymanką gangstera i ma zawiasy?

 • Gość: Lipa

  Oceniono 15 razy 9

  Pewnie mu żal ściska tyłek, że tamci bez niego będą teraz zbijać kasę. Wiadomo, że jak nie będzie forsy i to nowa laska szybko się ulotni do następnego. A podobno w tamtym roku Dawid był już jej trzecią zdobyczą.

 • Gość: Katarzyna

  Oceniono 8 razy 8

  Matko co ja czytam za brednie. Wstydu nie macie,żal dziewczynki.

 • Gość: gosc

  Oceniono 8 razy 8

  zalosni, szkoda dziecka i przykre ze ma takich porabanych rodzicow

 • Gość: Anet

  Oceniono 7 razy 7

  W calej tej sprawie.. żal mi tylko ich córeczki.

 • Gość: baba

  Oceniono 6 razy 6

  Narożny bądź mężczyzną i nie kompromituj się dalej.Załóż swoj zespół, pokaż swoj pseudotalent,Kora Cię wyśmiała ale próbuj

 • Gość: Dzik

  Oceniono 8 razy 6

  Tymi wypowiedziami w końcu pokazał jaki jest naprawdę, wszystko pod publiczkę i byle coś o nim pisali. Szkoda, że nie odniósł się do do tego co piszą o nowej dziuni ale skoro milczy to musi być wszystko prawda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX