Jennifer Lopez wystąpiła na jednej scenie z 74-letnią mamą. Jedna bardziej szalona od drugiej

Mama Jennifer Lopez obchodziła właśnie swoje 74. urodziny. Z tej okazji jej córka zaprosiła ją na scenę, aby dać wspólny popis tanecznych umiejętności. Już wiadomo, po kim Jen odziedziczyła talent.

Jennifer Lopez zdarza się zapraszać na scenę bliskich. Na swoim koncie ma już wspólny występ z córką, więc naturalną koleją rzeczy było zaproszenie mamy. Ta pokazała, że wiek to tylko liczba i w towarzystwie córki zawojowała estradą.

Jennifer Lopez z mamą na scenie

Guadalupe Rodríguez, mama Jennifer Lopez, właśnie obchodziła swoje 74. urodziny. Solenizantka świętowała za kulisami koncertu córki, aż nagle została wywołana na scenę, gdzie wraz z J. Lo zatańczyła. Musimy przyznać, że rusza się jak nastolatka i jest pełna energii. Piosenkarka pochwaliła się wspólnym wykonem na Instagramie i przy okazji napisała nieco miłych słów pod adresem matki.

Ludzie pytają mnie, skąd czerpię energię, mój popęd, ruchy taneczne... no cóż, teraz wiecie. Guadalupe - moja mama. Tak długo, jak pamiętam, widzę, jak tańczy, śmieje się i rozświetla każde pomieszczenie, w którym się znajduje. Jest definicją młodzieńczości i ponadczasowości w każdym wieku. Kocha muzykę i filmy, historię i musicale, i wierzy w prawdziwą miłość. I to wszystko mi przekazała. Sprawiłaś, że dzisiaj jestem, jaka jestem...- czytamy pod nagraniem. 
 

My jesteśmy pod wrażeniem, a wy?

Jennifer Lopez pokazała, jak wyglądało jej przyjęcie zaręczynowe:

Zobacz wideo

RG

Jennifer Lopez pokazała, jak wyglądało jej przyjęcie zaręczynowe

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.