Maciej Musiał spotkał się z Freyą Allan, z którą gra w "Wiedźminie". Podarował jej czerwoną różę. "Dama i jej rycerz"

Maciej Musiał znów zajęty? To zdjęcie z pewnością nie spodoba się fankom aktora.

Jeszcze kilka lat temu chyba nikt nie spodziewał się, że Maciej Musiał zrobi aż tak spektakularną karierę. Dziś 24-latek jest jednym z najbardziej obiecujących polskich aktorów. Ma on za sobą role nie tylko w polskich, ale też zagranicznych produkcjach. Jedną z nich jest wyczekiwany od dawna "Wiedźmin".

Maciej Musiał spotyka się z amerykańską aktorką?

W obsadzie serialu na podstawie kultowej sagi Andrzeja Sapkowskiego znalazło się miejsce tylko dla jednego Polaka - Maćka Musiała. Wcieli się on w rolę Sira Lazlo. Od premiery serialu dzieli nas jeszcze miesiąc, jednak zza kulis wychodzi coraz więcej smaczków i to niekoniecznie związanych z fabułą produkcji. Freya Allan, która w "Wiedźminie" wcieli się w Ciri, pokazała ostatnio wspólne selfie z Musiałem.

 

Jak można się domyślać, zdjęcie młodych aktorów wywołało falę spekulacji. Wszyscy zaczęli podejrzewać, że Maciej i Freya wybrali się na randkę.

Dama i jej rycerz. Gratulacje
To jej chłopak? - komentują fani.

Uwagę zwraca też róża w dłoni aktorki, która najprawdopodobniej była prezentem od Maćka. Jeśli to rzeczywiście prawda i młodzi są w sobie zakochani, to życzymy im dużo szczęścia. Zaskakujący jest jednak wiek rzekomej wybranki aktora - zaledwie 18 lat. Nie od dziś wiadomo, że Musiał gustuje w nieco starszych dziewczynach od siebie. Przypomnijmy, że zaledwie kilka tygodni temu rozstał się z 29-letnią Olgą Bulawą.

Co ciekawe, zdjęcie zostało wykonane w Święto Dziękczynienia. Jest to jedna z najważniejszych amerykańskich uroczystości. Zgodnie z tradycją, dzień ten świętuje się w gronie najbliższych. Czyżby Freya i Maciek byli sobie tak bliscy, by zasiąść razem do świątecznego stołu? Być może niedługo się przekonamy. 

Maciej Musiał jest gotowy na miłość? Nie wiadomo, ale za to jakiś czas temu Weronika Rosati zdradziła nam, czy ona jest:

Zobacz wideo