Maciej Musiał znów jest kawalerem do wzięcia. Aktor rozstał się z Miss Polski

Maciej Musiał jest znowu wolny. Do niedawna przypuszczano, że jest związany z Olgą Buławą, jednak ta relacja nie przetrwała próby czasu.

Od dłuższego czasu życie uczuciowe Macieja Musiała jest tematem dyskusji. W połowie września informowaliśmy, że aktor spotyka się z Miss Polski 2018. Niestety, relacja nie przetrwała próby czasu a Musiał jest wolny. 

Maciej Musiał i Olga Buława rozstali się

Olga Buława i Maciej Musiał mieli się spotykać przez ostatnie miesiące. Fotoreporterzy mieli ich przyłapać na randce w jednym z warszawskich klubów. Zakochani wtedy nie szczędzili sobie czułości i cały czas trzymali się za ręce.

Dziewczyna jest o cztery lata starsza od aktora, pracuje jako stewardessa w polskich liniach lotniczych i bierze udział w programie "No to lecę". W 2018 roku została Miss Polski.

Okazuje się jednak, że Ich związek to już przeszłość. Jak twierdzi informator WP.pl, dla pary był to raczej "przelotny romans" i jako taki zakończył się. Pojawiła się również informacja, jakoby aktor bardzo dobrze dogadywał się z jedną z uczestniczek programu "The Voice of Poland"...

Informacja o statusie związku aktora na pewno ucieszy jego fanki.

DK

8 grudnia zostanie wybrana nowa miss. Agata Biernat, Miss Polonia 2017 o tym, co tytuł zmienił w jej życiu. "To był bardzo intensywny rok"

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.