Maciej Musiał zagra w "Wiedźminie" jedną z ważniejszych ról. Nie będą to "zwłoki na płocie". Jego zdjęcie komentuje jego... była?

Kiedy Maciej Musiał dostał w "Wiedźminie" rolę, śmiano się, że będą to "zwłoki na płocie". Teraz wiemy już, że będzie to o wiele więcej. Aktor na zdjęciach z serialu ma własnego konia, zbroję, IMIĘ (to ważne), zaś fotkę na Instagramie komentują jego była, Bedoes i... serialowa Ciri.

Maciej Musiał wystąpi w serialu "Wiedźmin" Netflixa. Do tej pory niewiele było wiadomo o jego roli. Złośliwie żartowano, że będzie to rola bardzo mało znacząca, o ile w ogóle zagra kogoś żywego (zagrać zwłoki w jednym z najważniejszych seriali roku - to też coś!). Aktor pochwalił się jednym ze zdjęć z produkcji na Instagramie. Daleko mu do zwłok.

Maciej Musiał jako Sir Lazlo w serialu "Wiedźmin"

Maciej Musiał wcielił się w rolę sir Lazlo. Kim dokładnie będzie i jak ważną będzie postacią, tego dowiemy się dopiero po emisji serialu, można jednak zaryzykować stwierdzenie, że kiedy ktoś dostaje własne imię, konia i zbroję, to coś jest na rzeczy. Z wcześniejszych informacji na temat netfliksowego "Wiedźmina" wiemy, że sir Lazlo będzie jednym z rycerzy z bliskiej świty na dworze Cintry, najpewniej będzie też obrońcą księżniczki Cirilli (widać go w scenach z Ciri w zwiastunie serialu).

Pod postem aktora zaroiło się od komentarzy zachwyconych fanów. Kilka z nich szczególnie zwraca uwagę. Pierwsza jest Freya Allan, Cirilla, która napisała:

Ayyy [ogień]

Maciej Musiał odpowiedział jej po rycersku:

Do usług!

Jest też raper Bedoes, który ostatnio romansuje z Musiałem w komentarzach na Instagramie. Tym razem było podobnie - Bedoes zasypał Musiała zachwytami:

Ja p***le!
Nie no dajcie spokój. MISTRZ.
Prowadź nas ku zwycięstwu

Odezwała się też... Olga Buława - Miss Polski 2018, z którą Maciej Musiał był wiązany. Czy jej komentarz może świadczyć o tym, że plotki o ich rozstaniu można włożyć między bajki?

Rycerz w błyszczącej zbroi

"Wiedźmin" Netfliksa już niebawem na platformie

Netflix umiejętnie podgrzewa i tak już rozgrzaną atmosferę przed premierą serialu. Pokazano całą serię nowych zdjęć z produkcji, zapowiedziano, że na pewno powstanie kolejny sezon (niezależnie od ocen pierwszego), pełny zwiastun rozszedł się echem po całym świecie.

Premiera "Wiedźmina" zapowiedziana jest na 20 grudnia 2019 roku. W głównej roli wystąpi Henry Cavill. Jako Yennefer zobaczymy Anyę Chalotrę, Cirillą została młodziutka Freya Allan.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (15)
Maciej Musiał zagra w "Wiedźminie" jedną z ważniejszych ról. Nie będą to "zwłoki na płocie". Jego zdjęcie komentuje jego... była?
Zaloguj się
 • kadykianus

  Oceniono 13 razy 7

  Nonsens polega na tym, że Maciuś sam wygląda jakby potrzebował rycerza do ochrony. Jest śliczny i delikatny. Dlatego gdyby zagrał księcia z bajki o którego względy stara się jakiś silny i męski rycerz (np Bedoes który z nim na Instagramie romansuje) to taka opowieść miałaby sens i byłaby ciekawa.

  A tak, kolejne scenariuszowe dno, w które tylko idiota uwierzy, że Maciuś to rycerz na usługach księżniczki. Błagam :)

 • Gość: heyter

  Oceniono 5 razy 5

  Musiał zagrał zwłoki spadające z konia a nie wiszące na płocie.

 • Gość: Dżesika

  Oceniono 7 razy 5

  Straszny wymoczek.

 • Gość: mla001938

  Oceniono 2 razy 2

  no i zagral nie zwloki na plocie tylko zwloki na koniu xD

 • Gość: gofniane_filmy_bec

  Oceniono 6 razy 2

  moze musial, ale strasznie cherlawy jak na Sir'a ...
  Smok przelamie obrone rycerza samym pierdem.

 • Gość: johny

  Oceniono 1 raz 1

  nie zwloki na plocie tylko zwloki na koniu xD

 • Gość: Greta

  Oceniono 1 raz 1

  Nie przypominam sobie żadnego Lazlo z książki..

 • Gość: Trolololo

  0

  Wymyślone na potrzeby serialu zwłoki na koniu, rzeczywiście poziom wyżej od zwłok na płocie. xD

 • Gość: Gracz

  Oceniono 6 razy -2

  Sapkowski ledwo, ledwo sie broni. Czytywalem w "Fantastyce", ale bez wiekszych emocji.
  Gra jest wspaniala!
  Wszystkie filmy niestety do doopy!
  Starczy wspomniec pejsiatego barda wymachowskiego ...obrzydliwosc!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX