Za nami półfinał kolejnej edycji programu "Taniec z Gwiazdami". A w nim emocji nie brakowało. Wiemy już, że do finału zakwalifikowali się Damian Kordas i Janja Lesar oraz Barbara Kurdej-Szatan oraz Jacek Jeschke.
Jednak nie sam werdykt poruszył widzów najbardziej, a... występ Iwony Pavlović i Rafała Maseraka. Tancerzom akompaniował Michał Bajor.
W komentarzach na Facebooku nie zabrakło zachwytów.
Jury pokazało klasę. Pani Iwonko, pełen szacunek - czytamy.
Pięknie! Klasa całej Trójcy!
Najlepszy występ na świecie! Całe trio. Przepraszam, brak mi słów!
Ale mega! Zawsze chciałam zobaczyć jak Pani Iwona, znawczyni tańca, tańczy. A tu wow!
Ślicznie, Pani Iwonko, jestem pod wrażeniem.
Rewelacja! Klasa sama w sobie!
Brak słów, by wyrazić opinie za tak piękny występ.
Od nas także... Chapeau bas!
MM
Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>
Wsiadł do pociągu do Świnoujścia i pokazał, co dzieje się w przedziale w upał. "Współczuję"
Książulo zapłacił pięć tysięcy złotych za dobę w luksusowym hotelu. Omal się tam nie ugotował. W komentarzach wrze
Fanka zemdlała na koncercie Podsiadły. Szybka interwencja medyków
Upał w pokoju za pięć tysięcy zł. Mocna reakcja Korwin-Piotrowskiej na filmik Książula
Nowe wieści ws. aktu oskarżenia przeciwko Dodzie. Jest komentarz z sądu
Ciało 17-latki znalezione w walizce. Kulisy makabrycznego odkrycia w Tajlandii szokują
Córka Brzoski ruszyła z własnym biznesem. Prezes InPostu reaguje. Padły wymowne słowa. "Ona nie chce korzystać z..."
Ministerka chwali się świadectwem syna z poważnym błędem. Wybuchła afera. "Dokument jest nieważny"
Żona piłkarza zginęła podczas kataklizmu, ochraniając córkę. Lewandowska zabrała głos po tragedii w Wenezueli