Izabella Scorupco wyszła za mąż! Ślub z Karlem Rosengrenem odbył się w Hollywood. Piękne zdjęcia

Izabella Scorupco już po ślubie. Modelka powiedziała "tak" swojemu ukochanemu Karlowi Rosengrenowi w miniony weekend. Suknia piękna, a przyjęcie luksusowe.

Izabella Scorupco nie mówi zbyt wiele o swoim życiu prywatnym. Nawet swój ślub utrzymała w tajemnicy. Zdjęciami i nagraniami z ceremonii pochwalili się jedynie jej przyjaciele. Modelka wyglądała naprawdę pięknie, a uśmiech nie schodził jej z twarzy. 

Izabella Scorupco i Karl Rosengren wzięli ślub

Ceremonia odbyła się w Hollywood. Na imprezie pojawiła się tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele młodej pary. To dzięki ich relacjom dowiedzieliśmy się, że seksowna 49-letnia modelka jest mężatką. Jak podoba Wam się suknia ślubna panny młodej? Według nas bardzo bardzo efektowna.

 

O związku ze szwedzkim przedsiębiorcą z branży gier komputerowych Izabella poinformowała w 2015 roku, tuż po drugim rozwodzie. 

W moim życiu pojawiła się wyjątkowa osoba. To świeża sprawa, więc pozwolę sobie nie mówić na razie nic więcej. Czasami czujesz, że to jest właśnie to. Staram się żyć teraźniejszością. To, co się teraz dzieje w moim życiu, jest wspaniałe. Nie myślę o tym, co będzie dalej - mówiła w szwedzkich mediach.

Przypomnijmy, to już trzecie małżeństwo modelki. Wcześniej przez dwa lata związana była z polskim hokeistą, Mariuszem Czerkawskim, z którym doczekała się córki Julii oraz z Jeffreyem Reymondsem, z którym spędziła dwanaście lat życia. Myślicie, że tym razem jej związek potrwa dłużej? 

CW

W ostatnim czasie na ślubnym kobiercu stanęli także Zofia Zborowska i Andrzej Wrona. Tak wyglądał ich pierwszy taniec.

Zobacz wideo
Więcej o: