Julia Scorupco, córka Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego, skończyła 22 lata. Wyrosła na piękną kobietę. Zupełnie nie przypomina mamy

15 września córka Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego skończyła 22 lata. Zniewalający uśmiech, czarne oczy i długie, ciemne włosy. Oto Julia Scorupco.

Izabella Scorupco i Mariusz Czerkawski byli małżeństwem przez dwa lata. Pobrali się w 1996 roku, a rozwiedli w 1998. Owocem ich miłości jest córka, Julia Scorupco. 22-latka wychowywała się głównie w Szwecji i USA, gdzie do tej pory mieszka wraz z matką. Bardzo aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, które śledzi prawie 30 tysięcy osób. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak teraz wygląda. 

Julia Scorupco - jak wygląda córka Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego

Rzadkie wizyty w Polsce sprawiły, że Julia nie mówi zbyt dobrze w naszym języku. Niemniej, świetnie się uczy, a jej wyniki w nauce docenił sam prezydent Barack Obama. 22-letnia córka byłego hokeisty kilka lat temu pojawiła się w Białym Domu wraz z innymi najzdolniejszymi uczniami w USA.

Jest bardzo dobrą uczennicą w swojej szkole i w ogóle w stanie Los Angeles. Oni mają takie spotkania, jest tam kilkaset młodych osób. Uważa się, że to jest taka elita i przyszłość demokracji i rozwoju tego kraju. To było niesamowite wyróżnienie - mówił w 2013 roku Mariusz Czerkawski w programie "Studio Weekend".

Julia ma jeszcze przyrodniego brata, Jacoba. Jest on synem Izabelli i Jeffrey'a Raymonda, którzy są małżeństwem od 2003 roku.

Izabella Scorupco ma piękną córkę. A co z pozostałymi gwiazdami? Chętnie chwalą się nimi na Instagramie:

Zobacz wideo

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o: