Kolega z pracy wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak. Zwrócił się do niej w poruszających słowach. "Wierzę, że usłyszę kiedyś Twój śmiech"

Wczoraj w posiadłości rodziny Staraków odbyła się uroczystość pogrzebowa Piotra Woźniaka-Staraka. Dla jego żony Agnieszki to bardzo trudny czas, lecz gwiazda może liczyć na wsparcie najbliższych przyjaciół, m.in. Bartka Jędrzejaka.

W czwartek w kościele pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca NMP w Konstancinie-Jeziornie odbyła się msza żałobna w intencji zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. Wzięła w niej udział najbliższa rodzina, przyjaciele oraz osoby z branży filmowej. Dzień później trumna z ciałem Piotra została złożona w Fuledzie na Mazurach na terenie posiadłości rodziny Staraków. Ostatnie tygodnie musiały być dla Agnieszki Woźniak-Starak wyjątkowo trudne, jednak wielu przyjaciół i współpracowników wspiera ją i chce pomóc w ciężkich chwilach. Ostatnio w poruszających słowach zwrócił się do niej współprowadzący z nią program "Big Brother", Bartek Jędrzejak.

ZOBACZ WIĘCEJ: Tak wyglądały przygotowania do pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. 6 helikopterów nad posiadłością rodziny [ZDJĘCIA]

Bartek Jędrzejak wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak

Prezenter telewizyjny opublikował na swoim Instagramie wspólne zdjęcie z Agnieszką. W opisie dodał bardzo wzruszające słowa, w których okazał swoje wsparcie. Wynika z nich, że Jędrzejak chciałby, aby Woźniak-Starak poprowadziła z nim jeszcze kiedyś program "Big Brother".

Aga, wtedy Ty jak siostra dałaś energię i ramię. Dzisiaj jak brat chcę, żebyś wiedziała, że przekazuję energię i siłę. Rodzina, bliscy, spokój i czas... Bardzo mi smutno i mocno wierzę, że z garderoby obok usłyszę jeszcze kiedyś Twój śmiech. Jestem z Tobą. Bartek - czytamy.
 

Podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN, dyrektor programowy stacji Edward Miszczak w ciepłych słowach opowiedział o zmarłym Piotrze Woźniaku-Staraku:

Zobacz wideo

KB