Tak wyglądały przygotowania do pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. 6 helikopterów nad posiadłością rodziny [ZDJĘCIA]

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Trumna z ciałem zmarłego została dziś złożona w Fuledzie na Mazurach na terenie posiadłości rodziny Staraków.

Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z 17 na 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Ciało 39-letniego milionera odnaleziono po czterech dniach poszukiwań. W czwartek, 22 sierpnia, odbyła się msza żałobna w intencji zmarłego producenta filmowego. Piotra Woźniaka-Staraka żegnały tłumy.

ZOBACZ TEŻ: Ostatnie pożegnanie Piotra Woźniaka-Staraka. Na mszy żałobnej w intencji zmarłego milionera pojawiły się tłumy [ZDJĘCIA]

W piątkowe popołudnie trumna z ciałem Piotra Woźniaka-Staraka spoczęła w posiadłości rodziny Staraków w katakumbach. Jak relacjonował "Super Express", drugi dzień uroczystości pogrzebowych rozpoczął się w okolicach godziny 14:00. 

ZOBACZ TEŻ: Piotr Woźniak-Starak pochowany w Fuledzie. Rodzina zrobiła to zgodnie z prawem. Stypa odbyła się w wąskim gronie

Ostatnie pożegnanie Piotra Woźniaka-Staraka. Stypa

Jak relacjonuje korespondent "Super Expressu", najbliższa rodzina na miejsce pogrzebu dotarła helikopterem. Pierwszy na terenie posesji wylądował tuż po godzinie 10:00. Następnie pojawiło się pięć kolejnych helikopterów.

Przygotowania do stypy ruszyły jednak już od samego rana. Jeszcze przed godziną 9:00 kelnerzy zaczęli dekorować salę. Na stołach pojawiły się ponoć eleganckie, czarne obrusy. Tabloid podał także menu żałobników. Był to ponoć m.in. węgorz, jesiotr, kaczka z jabłkami, kaszanka, a także wędzone ryby. Obiad odbył się podobno w bardzo wąskim gronie.

Przypomnijmy, jak Piotra w rozmowie z Plotkiem wspominał Edward Miszczak:

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o: