Miley Cyrus NIE WYTRZYMAŁA. W końcu odniosła się do plotek o zdradzie! "Nie ma tu żadnych tajemnic do odkrycia"

Media rozpisują się o tym, jakoby powodem rozpadu małżeństwa Miley Cyrus i Liama Hemswortha była niewierność wokalistki. Gwiazda skomentowała plotki.

Wiadomość o rozstaniu Miley Cyrus i Liama Hemswortha wstrząsnęła fanami na całym świecie. Przez 10 lat para kilkukrotnie schodziła się i rozchodziła. Mimo że ich związek nie należał do najłatwiejszych to pod koniec ubiegłego roku zdecydowali się na ślub. Zaledwie 7 miesięcy później media obiegła wiadomość o separacji gwiazd. Komunikat ten zbiegł się z publikacją zdjęć, na których Miley całuje się z Kaitlynn Carter, byłą żoną Brodyego Jennera. To z miejsca wywołało falę domysłów, jakoby powodem rozstania była niewierność 26-latki.

Miley komentuje plotki o niewierności

Odkąd świat dowiedział się o rozstaniu Miley i Liama, media co rusz piszą o kolejnych przyczynach ich separacji. Są dwa obozy. Jedni twierdzą, że to wina niewiernej wokalistki, a drudzy, że gwoździem do trumny było uzależnienie aktora od używek. Cyrus bardzo rzadko komentuje swoje życie prywatne w mediach społecznościowych. Tym razem zrobiła jednak wyjątek. Plotki o jej rzekomych zdradach musiały ją więc bardzo zaboleć.

 
Mogę przyznać się do wielu rzeczy, ale odmawiam przyznania, że moje małżeństwo zakończyło się z powodu zdrad. Liam i ja byliśmy razem od dekady. Powiedziałam to wcześniej i podtrzymuję to: kocham Liama i zawsze tak będzie - czytamy na Instagramie gwiazdy.

Trzeba przyznać, że Miley zdobyła się na sporą szczerość. We wcześniejszych wpisach na Twitterze zdradziła kilka tajemnic ze swojej imprezowej przeszłości. Okazuje się, że niektóre skandale i wyskoki kosztowały ją stratę kontraktu z siecią sklepów Walmart oraz wyrzuceniem z obsady filmu "Hotel Transylwania".

To nie tajemnica, że imprezowałam jako nastolatka. Nie tylko paliłam i promowałam marihuanę. Eksperymentowałam też z innym narkotykami, jeden z moich największych przebojów jest o tańcu po MDMA i wciąganiu kresek w łazience - wspomina Miley.

Gwiazda odniosła się też do tego, jakoby jej związek z Liamem miał być nieprawdziwy.

Prawda jest taka, że kiedy zeszłam się z Liamem, to chciałam tego i byłam zaangażowana. Nie ma tu żadnych tajemnic do odkrycia - napisała.

Myślice, że to już rzeczywiście koniec?

Pamiętacie, jak wyglądało wesele Miley i Liama? Wtedy chyba nikt nie spodziewał się, że ich małżeństwo skończy się tak szybko.

Zobacz wideo

Więcej o: