Syn Kasi Nosowskiej oświadczył się córce znanej dziennikarki. Jednak na ślub musimy poczekać jeszcze kilka lat

Kasia Nosowska już niebawem będzie miała synową. Jej syn poprosił Mariannę Olbrych o rękę.

O synu Kasi Nosowskiej, Mikołaju Krajewskim, głośno zrobiło się rok temu, kiedy rozpoczął karierę w modelingu. Ostatnio chłopak zrezygnował jednak z sesji zdjęciowych i zaczął towarzyszyć swojej mamie na scenie. To jednak nie koniec zmian w jego życiu. Niedawno postanowił oświadczyć się swojej dziewczynie, Mariannie Olbrych.

Pamiętacie, jak Katarzyna Nosowska obśmiała swoją wyretuszowaną okładkę?

Zobacz wideo

Oświadczyny w rodzinie

O oświadczynach pary dowiedzieliśmy się z Instagramowego profilu Olbrych. Dziewczyna została zapytana o to, jak czuje się w roli narzeczonej. W odpowiedzi pochwaliła się zdjęciem zaręczynowego pierścionka.

Mama Marianny także jest związana z show-biznesem, jednak nie od strony muzycznej. Grażyna Olbrych to znana dziennikarka.W przeszłości była związania między innymi z serwisem VU Mag oraz magazynami "Playboy", "Pani Domu" czy "Glamour".

Czy oświadczyny oznaczają, że zakochani już niebawem staną na ślubnym kobiercu? Niekoniecznie. Jedna z obserwatorek ukochanej Krajewskiego spytała ją, o datę ślubu. Ta z kolei jasno dała do zrozumienia, że nie spieszy jej się przed ołtarz.

Na pewno dopiero za kilka lat. Na pewno po moich studiach - odpisała.

Trzeba przyznać, że to bardzo dojrzała decyzja. Zakochanym gratulujemy i życzymy dużo miłości!

Więcej o: