Isaac Kappy nie żyje. Aktor popełnił samobójstwo i zostawił po sobie niepokojące nagranie

Isaac Kappy nie żyje. Aktor znany z serii filmów Marvela o przygodach Thora oraz z serialu "Breaking Bad" popełnił samobójstwo. Miał 42 lata. W ostatnim roku zmagał się z zaburzeniami psychicznymi.

Isaac Kappy popełnił samobójstwo, skacząc z mostu w Bellemont w stanie Arizona w USA 13 maja 2019 roku. Po jego śmierci w internecie pojawiło się nagranie, na którym Isaac tłumaczy, co go do tego skłoniło.

Isaac Kappy nie żyje

Isaac Kappy miał 42 lata i zagrał niewielkie role m.in. w serii filmów o Thorze, w "Terminatorze: Ocalenie" czy w serialu "Breaking Bad". Ostatni rok ewidentnie świadczył o tym, że mężczyzna przechodzi trudne chwile w swoim życiu.

W sierpniu 2018 roku, na jednym z przyjęć w Hollywood, zaczął dusić swoją koleżankę Paris Jackson, córkę Michaela Jacksona. Po tym incydencie zostało wszczęte policyjne śledztwo, zaś Paris na kilka tygodni nie poruszała się nigdzie bez osobistej ochrony w obawie o swoje życie.

Kappy zaangażował się też w działalność skrajnie prawicowej, konspiracyjnej grupy, która wierzy w spisek międzynarodowy i dążyła do unicestwienia Donalda Trumpa. W 2018 roku oskarżał m.in. Stevena Spielberga i Setha Greena o pedofilię.

Isaac Kappy w poniedziałek skoczył z mostu nad jedną z dróg stanowych nieopodal Bellemont w stanie Arizona. Trafił w jadący drogą samochód i zginął na miejscu.

Isaac Kappy - niepokojące wpisy w mediach społecznościowych

Isaac Kappy w poniedziałek na kilka godzin przed śmiercią opublikował na Instagramie wpisy, które ewidentnie świadczyły, że nie jest z nim dobrze. Twierdził, że "nie był dobrym człowiekiem, ranił tych, którzy go kochali". Po jego samobójstwie do internetu trafiło również przerażające nagranie. Kappy mówi na nim, że pozwolił, aby pochłonęła go ciemność, i że ostatnio podjął bardzo trudną, głupią i cyniczną decyzję. Ze względu na język i głoszone przez niego poglądy nie publikujemy tego nagrania.

Zobacz wideo

MAW