Małgorzata Kożuchowska zarabia w Rodzince.pl znacznie mniej niż Tomasz Karolak! Różnica jest znaczna

Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak są przykładem na to, że w branży aktorskiej zarobki kobiet i mężczyzn znacznie się różnią.

"Rodzinka.pl" to jeden z najbardziej lubianych seriali Polaków. Przygody rodziny Boskich po raz pierwszy zostały wyemitowane na antenie TVP2 w 2011 roku, a produkcja szybko stała się hitem. Teraz wyszły na jaw zarobki głównych bohaterów.

Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak - zarobki

Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak, którzy grają Natalię i Ludwika, nie zarabiają tyle samo. Jak podaje "Super Express", aktorka dostaje 8 tys. zł, a aktor o 2 tys. więcej za każdy dzień pracy na planie, co w sumie daje mu 10 tys. zł.

Niestety, nie jest to odosobniony przypadek. Przykładem mogą być Tomasz Kot i Joanna Kulig, którzy za "Zimną wojnę" otrzymali 25 tys. i 10 tys. zł. za dzień zdjęciowy. Na tę niesprawiedliwość zwróciła uwagę Renata Dancewicz. Jej zdaniem mężczyźni zarabiają średnio o 20 proc. więcej.

Ciekawe, czy kiedyś się to zmieni?

AW

Więcej o:
Komentarze (48)
Małgorzata Kożuchowska zarabia w Rodzince.pl znacznie mniej niż Tomasz Karolak! Różnica jest ogromna
Zaloguj się
 • lucasik

  Oceniono 28 razy 26

  "aktorka dostaje 8 tys. zł, a aktor o 2 tys. więcej za każdy dzień pracy na planie, co w sumie daje mu 10 tys. zł" :((( poziom dziennikarstwa level master :((( i to w poniedziałek, który jest dniem następującym po niedzieli, a przed wtorkiem

 • bolekbud

  Oceniono 22 razy 16

  Bo Karolak wiecej gada

 • Gość: kk

  Oceniono 29 razy 13

  To i tak za dużo, za takie manieryczne drewno.
  Zresztą u Rydzyka i w wSieci sobie dorabia,, to w czym problem...

 • kkrispl

  Oceniono 11 razy 11

  A na emeryturę już odłożyli, czy będą drzeć japę na starość, że nic nie mają, jak większość muzyków i celebrytów.

 • Preserved Killick

  Oceniono 11 razy 9

  "Przykładem mogą być Tomasz Kot i Joanna Kulig, którzy za "Zimną wojnę" otrzymali 25 tys. i 10 tys. zł. za dzień zdjęciowy". Tyle, że przed tym filmem Tomasza Kota znał i kojarzył każdy, bo oprócz zaliczenia występów w głupawych i kasowych komedyjkach zagrał też świetne role w filmach znakomitych. W naszych realiach na pewno był gwiazdą już przed występem w "Zimnej wojnie". A pani Kulig? Najwyraźniej w momencie podpisywania kontraktu jeszcze nie była gwiazdą tego formatu. Cała tajemnica tej "niesprawiedliwości".

 • Abstract Concrete

  Oceniono 16 razy 6

  W tej branży kasę dostaje się od rozpoznawalności nazwiska i skuteczności menadżera. Nie od genitaliów.

 • Gość: LOL

  Oceniono 9 razy 5

  Julia Roberts i Dariusz Gnatowski są przykładem tego, że w branży aktorskiej zarobki kobiet i mężczyzn są zupełnie nieporównywalne.

 • Gość: DANUTA-CZAJOR

  Oceniono 19 razy 5

  JAKA-GRA-TAKA-PLACA-NIEPRAWDAZ-?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX