Wiadomo, kogo księżna Kate i książę William wybrali na chrzestnych księcia Louisa. Jest pełna lista. To aż 6 osób

Księżna Kate i książę William poprosili swoich przyjaciół i krewnych o zostanie rodzicami chrzestnymi ich najmłodszego syna. Nie ograniczali się i wybrali aż sześć osób.

Chrzest księcia Louisa odbył się 9 lipca 2018 roku w w Chapel Royal w St James’s Palace w Londynie. W tym samym miejscu niedawno odbył się też chrzest Meghan Markle. Kim są rodzice chrzestni małego księcia?

Już od dawno było wiadomo, że wybór nie padnie ani na księcia Harrego i jego żonę, Meghan Markle, ani na siostrę Kate Middelton, Pippę Middelton.

Księżna Kate i książę William wybrali chrzestnych księcia Louisa

Pałac Kensington poinformował w oficjalnym komunikacie, kim są rodzice chrzestni księcia Louisa. Lista jest długa, to aż 6 osób. Wszyscy są przyjaciółmi i rodziną księcia Williama i księżnej Kate. Są to następujące osoby:

 • Nicholas van Cutsem,
 • Guy Pelly,
 • Harry Aubrey-Fletcher,
 • Lady Laura Meade,
 • Mrs Robert Carter,
 • Lucy Middleton.

Kim są rodzice chrzestni księcia Louisa?

Księżna Kate i książę William nie wybrali najbliższych członków swojej rodziny na rodziców chrzestnych, bo chcieli w ten sposób uhonorować swoich przyjaciół i dalszych krewnych. Kim oni są i co ich łączy z parą książęca?

Nicholas van Cutsem jest pierwszą z wymienionych na liście osób. ''Harpers Baazar'' podaje, że jest bliskim przyjacielem obu książąt i jest byłym dowódcą z wojska księcia Williama. Córka van Cutsena Florence sypała kwiatki na ślubie Meghan Markle, a druga pociecha, Grace, zrobiła to samo na ślubie Kate Middelton.

Z kolei Lucy Middelton to kuzynka księżnej Kate, zaś Pani Robert Carter, inaczej Hannah Carter, jest bliską przyjaciółką księżnej Kate z czasów studiów.

Następnie Lady Laura Meade jest żoną jednego z najbliższych przyjaciół księcia Williama z czasów studiów, Jamesa Meada. On został ojcem chrzestnym księżniczki Charlotte, teraz przyszła pora na jego małżonkę. 

Zarówno Harry Aubrey-Fletcher, jak i Guy Pelly są przyjaciółmi z młodości księcia Williama.

JAB

Więcej o:
Komentarze (16)
Pełna lista rodziców chrzestnych księcia Louisa. Kate i William wybrali 6 osób
Zaloguj się
 • 3-kuleczka

  Oceniono 4 razy 2

  książę William na pierwszym zdjęciu - powinien zmienić bieliznę na bardziej dopasowaną,...
  i przestańcie sie podniecać obszczymurki w redakcji imieniem siostry księżnej Kate
  dla was to pani Philippa

 • Gość: cccd

  Oceniono 7 razy 1

  Kate znowu jak stara baba. Jak można się tak ubierać...

 • Gość: Lili

  Oceniono 13 razy 1

  Kate wspaniała widać uśmiech szczery rewelacja a. Megan no Coz jak zwykłe teraz ona musi się o potomka postarać Kate jest młodsza od niej a już trzecie dziecko ma

 • Gość: Dddd

  Oceniono 5 razy 1

  Pani Robertowa Carter - czyli zona jako dodatek do meza, popieprzeni Brytole :-/

 • Gość: m

  Oceniono 10 razy 0

  Pippa wygląda na tych zdjęciach gorzej niż wszystkie Godlewskie razem wzięte. Koszmarna kiecka (i fason i kolor).

 • Gość: jaka

  Oceniono 14 razy -2

  Teraz przy każdej okazji będzie się pokazywać ta żądna lansu Amerykanka? Kate wydaje mi się skromniejsza, nie mam poczucia, że wszędzie jej pełno, tak jak tej.

 • Gość: bebe

  Oceniono 18 razy -4

  Meghan zawsze ma tak wyciete dekolty by poszerzyc ramiona, co optycznie zmniejsza talie, tylko ona nie ma talii. A pasuje do nich jak wol do karety. Od Harry'ego o wiele starzej niz 3 lata. Straszna jest.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX