Książę Louis już ochrzczony! Kreacja księżnej Kate jak zwykle na medal. Postawiła na ulubionego projektanta

Pałac Kensington poinformował na Twitterze, że książę Louis jest już ochrzczony. Księżna Kate na tę okazję wybrała białą sukienkę od domu mody Alexandra McQueena, w której prezentowała się zjawiskowo!

Chrzest księcia Louisa, najmłodszego dziecka księżnej Kate i księcia Williama, rozpoczął się w poniedziałek o godzinie 16 czasu polskiego. Ceremonia odbyła się w Chapel Royal w St James’s Palace w Londynie, w tej samej kaplicy, gdzie niedawno odbył się chrzest Meghan Markle. 

Na wydarzeniu pojawiła się cała brytyjska rodzina królewska z wyjątkiem królowej Elżbiety II oraz księcia Filipa. Księżna Kate na tę okazję wybrała białą kreację od Alexandra McQueena, do której dobrała elegancki toczek i perłowe kolczyki.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

Naszym zdaniem księżna Kate (jak zwykle) wyglądała zachwycająco. A wam jak się podoba w takim wydaniu?

Chrzest księcia Louisa bez królowej Elżbiety

Na chrzcie księcia Lousia zabrakło królowej Elżbiety i jej męża, księcia Filipa. Jak donosi magazyn "People", nieobecność ta wiązała się z natłokiem obowiązków monarchini i nie miała nic wspólnego ze stanem jej zdrowia.

Królowa Elżbieta w najbliższych dniach musi wziąć udział w wielu oficjalnych spotkaniach, a do tego przygotowuje się na przyjazd prezydenta USA, Donalda Trumpa.

Królowa Elżbieta ponoć uzgodniła to wcześniej ze swoim wnukiem i jego żoną - donosi ''People''. Jak dodaje magazyn, wszyscy członkowie rodziny doszli do porozumienia i nikt nie ma o nic pretensji.

Chrzestni księcia Louisa

Pałac Kensington poinformował też, kim są rodzice chrzestni księcia Louisa. Lista jest długa, to aż 6 osób. Wszyscy są przyjaciółmi i rodziną księcia Williama i księżnej Kate. Są to następujące osoby:

 • Nicholas van Cutsem,
 • Guy Pelly,
 • Harry Aubrey-Fletcher,
 • Lady Laura Meade,
 • Robert Carter,
 • Lucy Middleton.

MM

Więcej o:
Komentarze (62)
Książę Louis już ochrzczony! Kreacja księżnej Kate jak zwykle na medal
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Varia

  Oceniono 24 razy 24

  Markle miała super sukienkę reszta sorry a ta w jasno niebieskiej z guzikami od szyi do samych nóg masakra, kojarzy mi się z fartuchem woznej z mojej szkoły podstawowej a było to.wiek temu.

 • Gość: Anka

  Oceniono 23 razy 19

  Bezmyślność coraz bardziej rozszerza się wśród niby-dziennikarek :)
  Czy naprawdę żadna nie wie jak wygląda toczek ? Można sprawdzić w wikipedii :)

 • Gość: gość

  Oceniono 24 razy 16

  W tej "zjawiskowej" kreacji widać tylko bufki i rękawy, reszta zasłonięta sukienką dziecka.
  Ale muszą być ochy i achy Plotka tak na zapas.
  A wygląda jak starą ciotka

 • Gość: gosc

  Oceniono 18 razy 14

  "Postawiła na ulubionego projektanta" - raczej na ulubioną firmę, i miała "białą kreację" nie od Alexandra McQueen, tylko najwyżej z domu mody Alexander McQueen. Przypominam, że McQuee nie żyje, więc ic nie zaprojektuje, i nic nie jest jego. Pozostał po nim dom mody, w którym projektują zupełnie inne osoby,m, co zresztą widać i z jego projektami, nie ma to nic wspólnego. Raczej się w grobie przewraca.

 • Gość: Anka

  Oceniono 14 razy 8

  Bezmyślność coraz bardziej się rozszerza wśród niby-dziennikarek.
  Czy naprawdę żadna nie wie jak wygląda kapelusik toczek ??
  Można w wikipedii sprawdzić :)

 • Gość: urvix

  Oceniono 9 razy 7

  Nie Robert Carter, tyko Mrs Robert Carter, czyli pani Robertowa Carter (żona Roberta Cartera), której własne imię, Hannah, na liście rodziców chrzestnych pominięto. Najprawdopodobniej jest to szczegół, który nikogo nie powinien obchodzić.

 • Gość: ja

  Oceniono 12 razy 6

  Wcale. Brzydki czepek, brzydkie włosy, brzydkie bufki. Strój dla jej babci.

 • Gość: alice

  Oceniono 4 razy 4

  Ludzie ,ile jest w Was nienawiści! Jedyna mądra wypowiedz to ta o domu mody i sukience Kate.Nie czytajcie,nie ogladajcie bo czytając Wasze komentarze,płakać się chce.Proszę bądźmy lepsi dla siebie.Zazdrościcie im? Czego?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX