Dziś 3. rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Wspomina ją partnerka Bieniuka. "Zawsze mi obca, a jednak bliska"

Trzy lata temu zmarła Anna Przybylska. Martyna Gliwińska, obecna partnerka Jarosława Bieniuka, umieściła na Instagramie wpis dedykowany zmarłej aktorce.

Anna Przybylska zmarła trzy lata temu. Martyna Gliwińska, nowa partnerka Jarosława Bieniuka, wspomina aktorkę na Instagramie. Wyznała, że żałuje, że nie mogą ze sobą porozmawiać. Wpis mocno poruszył internautów.

Trzy lata temu świat Twoich najbliższych wywrócił się do góry nogami... Twoje trzy kopie codziennie zaszczepiają cząstkę Ciebie w ludziach, których spotykają. Nie ma Cię, ale dzięki najukochańszym dzieciakom wciąż jesteś. Zawsze mi obca, a jednak bliska. Żałuje, że nie możemy sobie po prostu pogadać... Odpoczywaj - napisała.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci wyrażają swoje poruszenie i zostawiają słowa uznania. Doceniają, że Gliwińska nie chce zastąpić Przybylskiej, a jedynie bacznie czuwa z boku. Dostrzegli także, że musi bardzo kochać swojego partnera, skoro to wszystko znosi z wyjątkową klasą.

Od razu wiedziałam, że fajna z Ciebie babka i że nigdy nie będzie miejsca na żadną rywalizację o pozycję w rodzinie Jarka. Że szanujesz Anię jako mamę trójki dzieci i wielką utraconą miłość Jarka i nie starasz się im jej zastąpić.
Pięknie napisane, Twoja 'rola' jest trudna, a zarazem potrzebna...
Trzeba mieć dużo empatii w sobie, miłości i zrozumienia, aby coś takiego uczynić. Bardzo mi tym zaimponowałaś Martyna. Tylko brać z Ciebie przykład.
Martyna, jesteś człowiekiem przez duże C.

Swoje uznanie dla postawy Gliwińskiej wyraziły także Karolina Ferenstein-Kraśko, która zostawiła serce i Anna Kalczyńska, która wyznała, że się nie znają, ale... (w tym momencie również umieściła emotkę w kształcie serca).

Anna Przybylska i Jarosław BieniukAnna Przybylska i Jarosław Bieniuk Kapif

Anna Przybylska i Martyna Gliwińska nie znały się. Mamie zmarłej aktorki początkowo trudno było pogodzić się z tym, że inna kobieta zajęła miejsce jej córki u boku Bieniuka. Jednak życzy mu szczęścia i chce, żeby jej wnuki były szczęśliwe, dlatego dopinguje go w nowym związku.

AW

Więcej o:
Komentarze (15)
Martyna Gliwińska wspomina Annę Przybylską. Wpis nowej partnerki Jarosława Bieniuka poruszył internautów
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 29 razy 17

  Jak tak szanuje Ankę i jej dzieci, to niech się ograniczy do pójścia z nimi na cmentarz i spedzeniu rodzinnego dnia z dziećmi, a nie na publicznych "spontanicznych" łzawych wpisach, które mają jej poprawić wizerunek.To są słowa, które powinna skierowac do dzieci, Bieniuka i rodziców Anki, a ie do forumowiczów.
  ...i od kiedy Kraśkowa czy Kalczyńska to takie autorytety, żeby sie na nie powoływać...

 • Gość: A.

  Oceniono 25 razy 13

  Sorki, ale dla mnie to pachnie pustym lansem. No, jakby Ania żyła, to jej by tam nie bylo, prawda? Krokodyle łzy...

 • Gość: Skrzypaczka

  Oceniono 26 razy 12

  Bieniuk nie wstawił zdjęcia żony na insta, ale jego, uwaga: BYŁA partnerka juz tak. Wiedziała, że media o tym wspomną, na instagramie obserwująctch przybywa jak szalonych. Znów się o niej mówi. Gratuluję, pani Martyno, cel osiągnięty.

 • forfiter_jr

  Oceniono 20 razy 8

  "Wspomina ją partnerka Bieniuka."

  Po co? Trąci tanim lansem na popularności Przybylskiej.

 • dodosdontquack

  Oceniono 18 razy 6

  Trudna zyciowa rola ja spotkala. Musi miec wspanialy charakter. Ja bym temu chyba nie podolal. Mam nadzieje, ze stworza rodzine i beda szczesliwi, i tym najlepiej uczcza pamiec Ani.

 • mgr.nauk

  Oceniono 9 razy 5

  Nastepny odcinek niekonczacej sie sagi - w rolach glownych: nieboszczka, konkubent nieboszczki i jego doopa.

 • Gość: aa

  Oceniono 2 razy 2

  3 lata i nowa nie zarejestrowana w Urzędzie Stanu Cywilnego oczywiście z przyzwoitości miłość..jakie to słabe i mierne, gdyby to Anka zobaczyła rzuciłaby go i zabrała dzieciaki, nic niewarta taka rodzina jak ten typ

 • Gość: qwseg

  Oceniono 1 raz 1

  Czy babcia klozetowa z szaletu, w którym Przybylska postawiła za opłatą kloca jak była z wycieczką w Pcimiu Dolnym dołączy do wspomnień o zmarłej?

 • Gość: ewa

  0

  martyna przekonalas mnie tym wpisem, obie z aniq macie ten sam problem ze jarek jest cholernie przystoiny, a taka uroda nie sprzyja zwiqzkowi ,zawsze bedq perypetie ania dlatego z jarkiem wyjezdzala i jq szczerze rozumialam, teraz rozumiem ciebie ze ludzie cie oceniajq ale milosc to takze cierpienie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX