Nowe doniesienia o stanie zdrowia Zbigniewa Wodeckiego. Mamy komentarz menedżera

Zbigniew Wodecki od kilku dni przebywa w szpitalu. Portal Viva.pl donosi, że jego stan zdrowia znacznie się poprawił.

Zbigniew Wodecki dwa dni temu po rozległym udarze trafił do szpitala w ciężkim stanie. Informację tę przekazał nam wczoraj jego menedżer, Mariusz Nowicki.

Pan Zbigniew Wodecki miał udar. Jest obecnie hospitalizowany, przebywa na oddziale intensywnej terapii. Jak się czuje? Niestety szczegóły na temat jego zdrowia nie są mi znane - powiedział w czwartek w rozmowie z Plotek.pl menedżer Wodeckiego .

Jak ustalił portal viva.pl, stan zdrowia muzyka się poprawił. 

Artysta jest przytomny, a lekarze są dobrej myśli. Zbigniew Wodecki był w naprawdę ciężkim stanie, ale całe szczęście jest już z nim zdecydowanie lepiej - podaje informator vivy.pl.

Ponownie skontaktowaliśmy się z menedżerem muzyka w celu potwierdzenia powyższych doniesień.

Bardzo ostrożnie podchodzimy do udzielania jakichkolwiek informacji. Nic ponadto co wczoraj powiedziałem, nie mogę dodać. Na pewno wydamy niedługo specjalne oświadczenie. Póki co, chcemy dać sobie kilka dni oddechu. Myślałem, że wydamy je bardzo szybko, ale z tego co wiem, musimy jeszcze trochę poczekać - powiedział dziś rano w rozmowie z nami Mariusz Nowicki.

Co do przyczyny udaru menedżer Wodeckiego się nie wypowiada. Prawdopodobnie jest on następstwem operacji serca, którą kilka dni temu miał przejść muzyk.

Zobacz wideo

MM