Zbigniew Wodecki na premierze z córką! Nazywa ją "dyrektorką w rodzinie". Jak wygląda?

Zbigniew Wodecki w środę wybrał się na premierę spektaklu "Ludzie inteligentni" w Teatrze Imka ze swoją córką Katarzyną.

Zbigniew Wodecki rzadko bywa na salonach, a jeszcze rzadziej zabiera na nie członka swojej rodziny. Tym bardziej cieszą oko zdjęcia z premiery spektaklu "Ludzie inteligentni" w Teatrze Imka, na którą to wybrał się ze swoją córką Katarzyną. Muzyk ma oprócz niej jeszcze dwoje dzieci - córkę Joannę i syna Pawła.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Zbigniew Wodecki nie ukrywa swojej rodziny. Razem z córkami udzielili nawet wspólnego wywiadu dla "Gali" w 2011 roku. Wówczas opisał Katarzynę jako "dyrektorkę w rodzinie". Co jeszcze o niej wiemy?

Po liceum plastycznym skończyła produkcję filmową. Ma wolny zawód. Dużo podróżowała. Żyła w Londynie, Indonezji, w Warszawie. Obecnie projektuje wnętrza, produkuje filmy oraz jest mamą. Podczas pobytu w Wielkiej Brytanii poznała swoją wielką miłość, Anglika - Nigela. Założyli rodzinę i przeprowadzili się do Polski. Mieszkają w Krakowie, niedaleko domu Wodeckiego. Do pierwszego spotkania z rodziną Katarzyny doszło w urodziny jej brata Pawła.

Nigel był pewien, że jedzie do krainy białych niedźwiedzi. Weszliśmy na rynek, a tam cała rodzinka na obiedzie, słońce, żarty, śmiech, mnóstwo pierogów. Podeszliśmy, a ojciec wziął swoją porcję pierogów i oddał Nigelowi, żeby nie musiał już czekać. A on? Prawie zemdlał z wrażenia - opowiadała Katarzyna w "Gali".
Wcześniej chciałem sprawdzić, czy on ją naprawdę kocha. Wymyśliłem, by kupić w Desie starą kartkę przedstawiającą rodzinę Eskimosów z dzidami na tle igloo i wysłać mu pozdrowienia z Polski - dopowiedział Wodecki. 

Nie ma jak teść z porywającym poczuciem humoru.

"Taniec z Gwiazdami" połączył nie tylko Cichopek i Hakiela. Pamiętacie Majdana i... Najbardziej pamiętne romanse programu

ZI