Tak syn Pawła Deląga wyglądał w 2009 r. Dziś? Trudno uwierzyć, ale jest jeszcze przystojniejszy niż ojciec!

Paweł Deląg Junior towarzyszył ojcu na premierze jego ostatniego filmu "Wszystko albo nic". Choć fotoreporterom nie udało się zrobić mu żadnego zdjęcia, na Instagramie ma ich całe mnóstwo.

Paweł Deląg ma 25-letniego syna Pawła Deląga Juniora, który jest owocem jego związku z Katarzyną Gajdarską. Choć nie zawsze ich relacja była wzorcowa, przed laty  laty udało im się ją odbudować i teraz często się spotykają. Aktor może liczyć na wsparcie syna w ważnych dla niego momentach, takich jak niedawna premiera filmu "Wszystko albo nic". Młody Deląg pojawił się tam ze względu na ojca, który w produkcji zagrał jedną z głównych ról. Choć skutecznie unikał fotoreporterów, "Dobremu Tygodniowi" udało się z nim porozmawiać.

Nie mogło mnie na tej premierze zabraknąć - stwierdził krótko.

Syn gwiazdora nie poszedł jednak w jego ślady, choć rzeczywiście swoją przyszłość łączy z branżą filmową.

Nie myślę o aktorstwie, ale o produkcji filmowej. Studiowałem w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego na wydziale Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Ale myślę, że najlepsza jest praktyka i zbieranie doświadczeń. Z tatą doskonale się rozumiemy, mamy super relację - przyznał w rozmowie z "Faktem".

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

Co jeszcze o nim wiemy? Paweł Deląg Junior kocha zwierzęta - ma kota rasy Maine Coon i pięknego owczarka szkockiego. Ponadto umie gotować i piecze ciastka. Aż chciałoby się powiedzieć: mężczyzna idealny!

  AW

Zobacz wideo