Na początku sierpnia ruszają treningi do nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Czasu zostało niewiele, a póki co Polsat milczy jak zaklęty w sprawie obsady programu. Do mediów przedostają się jednak nieoficjalne informacje. Plotek ustalił, że jedną z uczestniczek będzie znana z trylogii "365 dni" Anna-Maria Sieklucka. Teraz serwis Party podał kolejną znaną panią, która ponoć zgodziła się zasilić grono gwiazd nowej odsłony show. To znana aktorka o wokalnym talencie. Grała m.in. w "Na dobre i na złe" i "Leśniczówce". Obecnie występuje w "Barwach szczęścia", gdzie wciela się w mecenas Sylwię Paszkowską.
Ponoć jedną z uczestniczek 15. edycji "Tańca z gwiazdami" w Polsacie została Olga Bończyk. Aktorka na razie nie skomentowała tych rewelacji. Serwis Party, który pierwszy dotarł do informacji o jej zatrudnieniu, zwraca uwagę, że w show ma pojawić się też jej przyjaciółka - Majka Jeżowska. - Powinnam się teraz troszeczkę skupić na treningach, bo zamierzam wystartować w "Tańcu z gwiazdami". Odmawiałam już kilka razy, a im jestem starsza, tym myślę, że kiedyś trzeba to zrobić - mówiła niedawno. Czyżby w programie szykowało się wsparcie ponad podziałami i chociaż w ich przypadku nie będzie mowy o rywalizacji?
Czy Olga Bończyk ma szansę na wygranie Kryształowej Kuli? Gdy w 2001 roku dołączyła do "Na dobre i na złe", nie cieszyła się sympatią widzów. Grana przez nią doktor Edyta Kuszyńska była anestezjolożką i dawną miłością Jakuba Burskiego (Artur Żmijewski). Z biegiem odcinków kobieta odnowiła z nim romans i przyczyniła się do poważnego kryzysu w jego małżeństwie z Zosią (Małgorzata Foremniak). Gdy spotykała fanów serialu na ulicy, czasem robiło się niemiło. - Ta postać była taka kontrowersyjna i rzeczywiście nie budziła sympatii, zwłaszcza u pań. No bo panie, wiadomo, zawsze jednak bronią tego stadła rodzinnego i starają się, żeby nic się tam w tym domu nie wydarzyło złego. Zresztą ja czasem przywołuję taką anegdotkę sprzed lat, kiedy rzeczywiście często na ulicy dostawałam połajanki od pań, często starszych, taką reprymendę, że powinnam się odczepić od Kuby, że nie powinnam go próbować odciągać od rodziny - opowiadała jakiś czas temu na Plejadzie.
Afera wokół Doroty R. Prokuratura wystosowała akt oskarżenia wobec piosenkarki
Serowska i Hakiel spodziewają się drugiego dziecka. Dominika dodała zdjęcia, a Marcin komentuje. "Zrobiliśmy to"
Maja Chwalińska skradła show przed samym Wimbledonem. Jej nagranie jest hitem!
Były menedżer Lewandowskiego wszystko wypaplał. Odsłonił kulisy małżeństwa piłkarza
Nawrocki pokazał świadectwo syna. Internauci zwrócili uwagę na jedną rzecz
To od nich Duda kupił swoje Porsche. Byli właściciele ujawniają kulisy
Chajzer rozpływa się nad 20-letnią narzeczoną. Dziękuje Bogu i jej babci, a to nie koniec
Rzadkie zdjęcie 15-letnich synów Zając i Krawczyka. Aktorka ma powody do dumy!
Szefowa TVN reaguje na odejście Dowbora. "Odważnie..."