"Pierwsza miłość". Julita wkracza do akcji. Do czego się posunie, aby zemścić się na oprawcach? Już wiemy

W ostatnim odcinku "Pierwszej miłości" Julita dowiedziała się prawdy na temat oprawców Anki. Wzburzona kobieta postanowiła obronić przyjaciółkę. Zaplanowała prawdziwą zemstę. Czy jej plan się powiedzie?

Serial "Pierwsza miłość" od lat jest emitowany na antenie Polsatu. Po raz pierwszy widzowie poznali bohaterów aż 20 lat temu, bo w 2004 roku. Fabuła ma miejsce we Wrocławiu i okolicach. Pomimo tego, że format nadal się nie skończył, fani uwielbiają oglądać losy postaci. W ostatnim czasie doszło do tragicznej sytuacji. Anka, w którą wciela się Anna Pentz, została zgwałcona przez kolegów ze studiów. Teraz jej przyjaciółka chce się na nich zemścić.

Zobacz wideo Na miłość nigdy nie jest za późno? Tak twierdzi Anna Seniuk

"Pierwsza miłość". Julita wkracza do akcji. Co stanie się w 3839. odcinku?

W 3839. odcinku "Pierwszej miłości" nie zabraknie emocji. Julka przeprosi Nikodema za swoje ostatnie zachowanie. Influencer da jej drugą szansę. Dwójka bohaterów ma się spotkać nad jeziorem. Julka znowu będzie musiała okłamać mamę. Kalina i Oskar dalej będą przygotowywać się do ślubu. W organizację zaangażuje się Brian. Wyjdzie na jaw, że Sandra też ma niespodziankę. Nie skończy się wątek Anki i jej oprawców. Kobieta nadal jest nękana przez kolegów ze studiów. Bohaterka ostatnio wyjawiła prawdę swojej przyjaciółce, Julicie. Ta postanowi zemścić się na gwałcicielach. Dziewczyna skonfrontuje się z mężczyznami i będzie chciała zrealizować swój plan. Nie wszystko jednak wydarzy się po jej myśli... Jesteście ciekawi? Po więcej kadrów z "Pierwszej miłości" zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

 

"Pierwsza miłość". Odcinek 3838. nie był łatwy dla fanów. Anka zrobiła wszystko, aby pozbyć się swoich oprawców

3838. odcinek "Pierwszej miłości" nie był łatwy dla widzów. Anka ma za sobą trudny okres. Kobieta padła ofiarą gwałtu na imprezie. Jej oprawcami zostali koledzy ze studiów. Bohaterka nie chciała powiedzieć prawdy ukochanemu. Co więcej, gwałciciele nie przestali jej nękać. Żądali od niej spotkania, na którym miała się im oddać dobrowolnie. Zdruzgotana Julita wymyśliła jednak plan. W 3839. odcinku widzowie w końcu się dowiedzą, co będzie dalej. Wszystko wyjdzie na jaw 19 czerwca o godzinie 18:00. ZOBACZ TEŻ: Krawczyk zastąpił znanego aktora w "Pierwszej miłości". Tajemnica serialu wyjaśniła się po latach

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.