"Rolnik szuka żony". Łazienka Małgosi to złoto i styl glamour. Fan: Do Bardowskiej nie ma porównania

Małgosia Borysewicz z programu "Rolnik szuka żony" niedawno urządziła na nowo sypialnię i swoimi koncepcjami zadziwiła fanów. Tymczasem postanowiliśmy zajrzeć do jej łazienki. Zobaczcie, jak rolniczka urządziła to pomieszczenie.

Małgosia Borysewicz jest jedną z tych uczestniczek formatu "Rolnik szuka żony", którym udało się w programie szczęśliwie zakochać. Jednym z kandydatów rolniczki był Paweł i między parą od razu zaiskrzyło. Dziś Małgosia i Paweł są małżeństwem i wiodą razem szczęśliwe życie na wsi. Para wychowuje dwoje dzieci, syna Rysia i córkę, Blankę. Rolnicze małżeństwo na co dzień prowadzi gospodarstwo nastawione na produkcję mleka. Małgosia mimo natłoku obowiązków związanych z gospodarstwem i opieka nad dziećmi zawsze znajduje czas na domowe wypieki i eksperymentowanie w kuchni. Rolniczka dba także o przestrzeń wokół siebie. Jakiś czas temu para urządzała na nowo sypialnię. Otwarta szafa Małgosi wywołała gorącą dyskusję w sieci. Dziś zajrzymy do łazienki rolniczki. Zobaczcie, jak ją urządziła. To prawdziwe królestwo relaksu.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgosia poirytowana komentarzem internautki. Ostro zareagowała

"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz pokazała, jak urządziła łazienkę. "Do Bardowskiej nie ma porównania"

Małgosia Borysewicz po udziale w programie "Rolnik szuka żony" zyskała ogromną popularność w sieci. Rolniczka jest aktywna na Instagramie, gdzie na bieżąco relacjonuje swoją codzienności i opowiada o pracy na gospodarstwie. Małgosia wraz z rodziną mieszka we wsi Uśnik-Kolonia na Podlasiu. Po ciężkiej pracy z krowami rolniczka odpoczywa w przestronnej łazience, którą urządziła tak, aby służyła także jako małe SPA. W mediach społecznościowych chętnie dzieli się pielęgnacyjnymi poleceniami, więc już nie raz mieliśmy okazję zajrzeć do tego pomieszczenia. Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" zdecydowała się na jasny kolor ścian, złote dodatki i kafelki imitujące marmur. Wnętrze urządzone jest w stylu glamour. Uwagę zwraca nietypowa złota umywalka o opływowym kształcie. Fani od razu skomplementowali rolniczkę za wyjątkowo dobry gust. Co ciekawe, Małgosia często porównywania jest z Anią Bardowską, która także wystąpiła w matrymonialnym show TVP. Obie panie są aktywne w sieci. Zobaczcie, jak Małgosia Borysewicz urządziła swoją łazienkę. Zdjęcia pomieszczenia znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Jaka śliczna łazienka. Do Anki Bardowskiej nie ma porównania. Pozdrawiam

- napisał jeden z internautów. Co ciekawe, panie porównywane są także pod względem wyglądu. Ostatnio jedna z internautek w bardzo niekulturalny sposób skomentowała nową fryzurę Małgosi. Kobieta zakomunikowała światu, że według niej rolniczka jest "brzydka", a mąż i tak zostawi ją dla młodszej. Mało tego internautka podkreśliła, że Małgosia "nie ma klasy" w porównaniu do swojej koleżanki z programu... Ani Bardowskiej. "Ania Bardowska ma klasę, urodę, też ma gospodarstwo rolne i zawsze jest zadbana" - czytamy. Po tych słowach czara goryczy się przelała i Małgosia ostro wypowiedziała się na Instagramie na temat notorycznego porównywania jej do Bardowskiej. Sprawdźcie, jak skwitowała nieprzychylne słowa

"Rolnik szuka żony". Paweł zabrał się za farbowanie włosów żony. Efekt zaskoczył wszystkich

Małgosia Borysewicz zafundowała sobie ostatnio wiosenną metamorfozę i zdecydowała się na ostre cięcie. "Zapuszczam już drugi rok i w dalszym ciągu się rozmyślam. Krótka fryzurka ma swoje plusy - prostota w stylizacji i wygoda, przy mojej gęstości naprawdę o to trudno. Kolor ten sam" - napisała na Instagramie. Kilka dni później zdecydowała się pójść o krok dalej i ufarbowała włosy. W metamorfozie pomógł jej mąż. Jak Paweł poradził sobie w roli fryzjera? Kilka rad i instrukcji żony i wyglądał w nowej roli jak profesjonalista z wieloletnią praktyką. Efekt końcowy zachwycił fanów rolniczki. Być może Paweł marnuje się na gospodarstwie? Zobaczcie, jak pofarbował włosy swojej partnerce.

 
 
Jak podoba ci się łazienka Małgosi Borysewicz?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.