Gwiazdor TVP już po rozwodzie. Znajomy zdradza szczegóły. "Była o niego strasznie zazdrosna"

Niedawno w mediach pojawiła się informacja o tym, że Dariusz Wieteska z serialu "Na sygnale" wziął rozwód. Teraz znajomy aktora i jego byłej żony opowiedział o rzekomych szczegółach ich związku.

Dariusz Wieteska i Urszula Zawadzka poznali się w 2007 roku. Uczęszczali do Szkoły Aktorskiej Machulskich w Warszawie. Już wtedy Wieteska wiedział, że połączy ich silne uczucie. "Podczas jednych z pierwszych zajęć zwróciłem uwagę na śliczną blondynkę, która siedziała trochę z boku, podczas gdy koleżanki kłóciły się o szczegóły spektaklu. To dziwne, ale pomyślałem sobie, że ta dziewczyna kiedyś będzie moją żoną" - mówił w wywiadzie dla magazynu "Party". Aktorzy stanęli na ślubnym kobiercu w 2015 roku, jednak ich związek nie przetrwał. Jak poinformował "Fakt", wzięli rozwód 30 kwietnia 2024 roku w Sądzie Okręgowym w Warszawie.

Zobacz wideo Katarzyna Bosacka planuje zmiany w domu po rozwodzie? Opowiedziała o randkach

Dariusz Wieteska z "Na sygnale" miał złożyć pozew o rozwód. "Była o niego strasznie zazdrosna"

Portal Shownews.pl skontaktował się ze znajomym byłych małżonków, który uchylił rąbka tajemnicy o ich rozstaniu. Informator przekazał, że to Dariusz Wieteska rzekomo złożył pozew o rozwód. Według znajomego aktor podobno nie czuł się szczęśliwy w małżeństwie. Wspomniał o rzekomej zazdrości byłej żony gwiazdy "Na sygnale". "Darek miał niezłe przeboje z Ulą. Ona była o niego strasznie zazdrosna. Co więcej, pracowali razem, bo była jego menadżerką. Z tego, co wiem, Darek czuł się trochę przez nią stłamszony. On był zawsze radosny i otwarty, ona wytwarzała w towarzystwie jakiś dystans" - przekazał znajomy aktorów portalowi. Próbowaliśmy się skontaktować z Dariuszem Wieteską, żeby zweryfikować informacje podawane przez Shownews.pl, ale do momentu publikacji nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. 

 

Była żona Dariusza Wieteski opuszczała budynek sądu. "Na jej twarzy malował się..."

"Fakt" relacjonował rozprawę rozwodową Dariusza Wieteski. Napisał o emocjach byłej żony gwiazdy "Na sygnale". "Gdy aktorka opuszczała budynek, na jej twarzy malował się uśmiech. Jak można się domyślać, sprawa została rozstrzygnięta przez sąd na korzyść Urszuli" - donosił tabloid. Aktorka pozwoliła sobie na krótki komentarz do dziennikarzy. "Mogę jedynie powiedzieć, że doszło do rozwodu" - zacytował ją "Fakt". Wspólne zdjęcia Dariusza Wieteski i Urszuli Zawadzkiej znajdziecie w galerii na górze strony. ZOBACZ TEŻ: Britney Spears sfinalizowała rozwód. Małżeństwo z Samem Asghari trwało 14 miesięcy

Dariusz WieteskaDariusz Wieteska Fot. KAPiF.pl

Oglądasz seriale z Dariuszem Wieteską?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.