Britney Spears sfinalizowała rozwód. Małżeństwo z Samem Asghari trwało 14 miesięcy

Britney Spear i Sam Asghari w zeszłym roku informowali, że są w separacji. Jak donoszą zagraniczne media, para sfinalizowała właśnie rozwód.

Britney Spears i Sam Asghari sfinalizowali właśnie swój rozwód osiem miesięcy po tym, jak po raz pierwszy ujawniono, że ich drogi się rozchodzą. Dokumenty uzyskane przez Page Six udowadniają, że byli małżonkowie dotrzymali warunków umowy przedmałżeńskiej i na końcu ich wspólnej drogi obyło się bez zaskoczeń. Co im przypadnie? Przypomnijmy, że ich małżeństwo trwało zaledwie 14 miesięcy. Pozew rozwodowy w ubiegłym roku złożył model. Powód? Sam Asghari uważa, że Britney Spears zdradziła go z członkiem personelu jej domu.

Zobacz wideo Justyna Gradek mówi nam o traumach Britney Spears

Rozwód Britney Spears przebiegł polubownie

Britney Spears ma się z czego cieszyć, bo tym razem się dobrze zabezpieczyła. Zgodnie z doniesieniami portalu zachowa "różnorodną biżuterię" i inne przedmioty osobiste, a także wszystko, co zarobiła przed, w trakcie i po ślubie pary. Ponadto dokumenty sądowe stwierdzają, że istnieją dodatkowe składniki majątku, które zostaną podzielone zgodnie z ich intercyzą. - Historie o tym, że Britney zbankrutowała, są śmieszne i ewidentnie fałszywe - stwierdza informator.

Chociaż cieszy się luksusowymi podróżami dzięki swojej ciężko wypracowanej wolności, miała przełomową umowę na książkę, z której będzie czerpać zyski przez długi czas

- dodaje informator. 

Britney Spears roztrwania majątek?

Tymczasem portal TMZ informował niedawno, że stan zdrowia psychicznego piosenkarki jest "szokujący". Wokalistka ma ponoć wydawać fortunę na comiesięcznych wakacjach, korzystając z prywatnych odrzutowców i jachtów. Przez to ma być na skraju bankructwa. - Jeśli chodzi o jej zdrowie psychiczne, nasze źródła podają, że Britney jest 'całkowicie dysfunkcyjna'. Od czasu zakończenia kurateli nikt nie ma nad nią nadzoru i nieustannie ulega radykalnym zmianom nastroju, które mają być 'szokujące - pisano. Co więcej, źródła portalu podały, że piosenkarka pod kuratelą była w znacznie lepszej formie. - Miała dużo wolności, a ograniczenia miały ją chronić. Dziś nikt jej nie chroni - stwierdził TMZ. Jaka jest prawda? To jak wyglądał ślub Britney i Sama przypomnisz sobie ze zdjęć z naszej galerii.

Britney Spears zakończyła prawną batalię z ojcem. Jest załamana werdyktem sąduBritney Spears zakończyła prawną batalię z ojcem. Jest załamana werdyktem sądu Britney Spears zakończyła prawną batalię z ojcem. Jest załamana werdyktem sądu fot. Instagram.com/britneyspears

Jesteś po rozwodzie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.