"Sanatorium miłości". Chce kogoś z pozycją. Podsumowała Ryszarda. "Mam nowy samochód, jestem dobrze ubrana"

Maria z najnowszej edycji "Sanatorium miłości" jest przedsiębiorczą kobietą i takiego też poszukuje faceta. Jaki jeszcze powinien być jej wybranek? W jednym z wywiadów seniorka uchyliła rąbka tajemnicy.

"Sanatorium miłości" to jeden z niekwestionowanych hitów Telewizji Polskiej. Randkowe show dla seniorów doczekało się już sześciu sezonu i niezmiennie od samego początku prowadzone jest przez uwielbianą przez widzów Martę Manowską. Najnowsza odsłona hitu TVP zdążyła się już rozkręcić na dobre. Jedną z najbardziej lubianych przez widzów kuracjuszek bez wątpienia jest Maria, która postanowiła poszukać miłości po trzech nieudanych związkach. Jakiego mężczyzny poszukuje?

Zobacz wideo Wielka miłość po "Sanatorium Miłości"! Już tego nie ukrywają

"Sanatorium miłości". Maria poszukuje faceta z pozycją. "Moje nazwisko to marka" 

W jednym z odcinków programu mieliśmy okazję zobaczyć, jak Maria adoruje Ryszarda. W rozmowie z Plejadą seniorka przyznała jednak, że były to jedynie żarty, bo mężczyzna nie jest w jej typie. - Ma dużo wyczucia i taktu w sobie, ale to zupełnie nie moje klimaty. Dla mnie jest za niski, a ja muszę mieć dużego, ogolonego mężczyznę w garniturze, który będzie do mnie pasował - powiedziała. Jakiego więc partnera poszukuje? Jej wybranek powinien być na dobrej pozycji, który będzie mógł towarzyszyć jej na imprezach branżowych i będzie wiedział, co powiedzieć. - Oczekuję, że facet będzie mówił do mnie konkretnie, a nie półsłówkami. Charakterologicznie jestem szefową, całe życie miałam firmy - wspominała ze śmiechem. Przyznała także, że jej nazwisko jest rozpoznawalną marką. Produkty od Marii możecie kupić w całej PolscePo zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu. 

"Sanatorium miłości". Maria wie, czego chce. "Mnie interesuje facet z pozycją" 

Maria ma nadzieję na znalezienie faceta, który będzie dla niej nie tylko partnerem, ale i dotrzyma kroku w intensywnym życiu. Jak się okazuje, w programie takiej osoby nie udało jej się poznać, za to znalazła tam kilku przyjaciół. - Rysiek to nie jest człowiek dla mnie. Ja mam piękny dom, nowy samochód, jestem dobrze ubrana. Mnie interesuje facet z pozycją - wyjaśniła. ZOBACZ TEŻ: Uczestnikom "Sanatorium miłości" puściły hamulce. Mamy zdjęcia z ich igraszek na basenie.

 
Co sądzisz o nastawieniu Marii z "Sanatorium miłości"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.