"Rodzinka.pl" wraca na ekrany telewizorów! Wiemy, kiedy pojawią się nowe odcinki

"Rodzinka.pl" to uwielbiany przez widzów serial. Jakiś czas temu zniknął z ekranów. Wszystko wskazuje jednak na to, że fani będą mogli cieszyć się jeszcze codziennością rodziny Boskich. W planach są nowe odcinki.

"Rodzinka.pl" to serial, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Historia pięcioosobowej rodziny Boskich przez lata zabawiała widzów Telewizji Polskiej. Gwiazdorska obsada i dużo humoru kupiły serca polskich fanów. Nic więc dziwnego, że wszyscy byli zawiedzeni, gdy produkcja postanowiła zrezygnować z serialu. Fani od wielu lat narzekali, że nie otrzymali godziwego zakończenia historii. Ostatni odcinek został wyemitowany w 2020 roku. Wszystko wskazuje na to, że czekanie widzów w końcu zostanie wynagrodzone. Mamy dobrą wiadomość.

Zobacz wideo Adam Zdrójkowski jest podobny do Karolaka? Szczere wyznanie

"Rodzinka.pl" wraca na ekrany! Wiemy, kiedy zobaczymy nowe odcinki

Wyszło na jaw, że prace nad serialem "Rodzinka.pl" zostaną wznowione. Jak się okazało, Dorota Kośmicka-Gacke, czyli producentka, od wielu lat starała się wywalczyć kontynuację formatu. W końcu jej się to udało. Jak podaje portal Świat Gwiazd, "Rodzinka.pl" doczeka się dalszej historii. Wiele gwiazd miało dostać już propozycje powrotu do serialu. Co więcej, udało się ustalić, kiedy dokładnie rozpoczną się zdjęcia. Jeśli wszystko się uda, to już w 2025 roku TVP wyemituje nowe odcinki. - Zdjęcia mają ruszyć w styczniu. Obecnie trwają prace nad scenariuszem. Kontaktowano się już z gwiazdami, które ten serial tworzyły i większość z nich wyraziła chęć powrotu na plan. Na pewno oferty otrzymali już Tomasz Karolak, Julia Wieniawa i Małgorzata Kożuchowska. Wszystko wskazuje na to, że po latach znów wcielą się w tak bardzo lubiane postaci - przekazał informator Świata Gwiazd. Cieszycie się? Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

'Rodzinka.pl''Rodzinka.pl' screen instagram/rodzinkapl_official

"Rodzinka.pl". Serialowa Zosia zdradziła sekret produkcji. O tym mogliście nie wiedzieć!

Emilia Dankwa wcielała się w Zosię w serialu "Rodzinka.pl". Jakiś czas temu gwiazda postanowiła wyjaśnić, jak wyglądało nagrywanie formatu "od kuchni". Okazało się, że dom Boskich tak naprawdę nie istniał. Aktorzy występowali w specjalnie zbudowanej makiecie. - To była makieta domu, jednopoziomowa (…). Jak ktoś szedł po schodach na górę, to tak naprawdę zatrzymywał się na górze schodów, gdzie był kawałek podłogi i tam czekał do końca sceny. Potem przenosiliśmy się do innego pokoju, ale też na parterze. (…) Tak naprawdę nie było gdzie wejść ani gdzie zejść. Ten dom był zbudowany w halach filmowych w głównej siedzibie Telewizji Polskiej - wyjaśniła Emilia Dankwa na Instagramie. Co więcej, serialowa Zosia zdradziła także, że na planie wspomagano się lampami, które miały imitować światło słoneczne. Chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat? Szczegóły kulis "Rodzinki.pl" znajdziecie TUTAJZOBACZ TEŻ: Emilia Dankwa nie chodzi do szkoły. Kolegów pierwszy raz zobaczyła na studniówce

'Rodzinka.pl''Rodzinka.pl' Instagram/ @olgakalicka

Będziecie oglądać "Rodzinkę.pl"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.