"Taniec z gwiazdami". Iwona Pavlović znowu wbiła szpilę Dagmarze Kaźmierskiej. "Brak słów"

Występy Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z gwiazdami" wzbudzają spore kontrowersje. Jurorzy mają jasne zdanie na ten temat, z kolei widzowie są mocno podzieleni. Sprawa podbija internet. Do zamieszania właśnie nawiązała Iwona Pavlović.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

"Taniec z gwiazdami" wystartował z nową edycją i budzi ogromne emocje, a także zainteresowanie wśród widzów. Nie da się ukryć, że najwięcej zamieszania spowodowane jest wokół Dagmary Kaźmierskiej. Umiejętności celebrytki od dawna krytykowane są nie tylko przez jurorów, ale również przez wielu widzów. Mimo to "królowa życia" wciąż przechodzi do kolejnych etapów programu. Dyskusja na ten temat od kilku tygodni rozgrzewa internatów. Do sprawy niejako ponownie odniosła się Iwona Pavlović.

Zobacz wideo Czy klątwa Chajzerów istnieje? Kto ma największe szanse na zwycięstwo? [Vlog z "Tańca z Gwiazdami"]

"Taniec z gwiazdami". Iwona Pavlović wbiła szpilę Dagmarze Kaźmierskiej.  "Zobaczymy, co będzie wygrywać taniec czy popularność"

Iwona Pavlović od początku sezonu bardzo krytycznie patrzy na poczynania taneczne Dagmary Kaźmierskiej. - Dla mnie to się zaczyna robić męczące - powiedziała w ostatnim odcinku. Jurorka nieraz nie szczędziła jej uwag i wygląda na to, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w tej sprawie. Właśnie zamieściła nowy post na Instagramie, w którym nawiązała do ćwierćfinałowego odcinka. Padły mocne słowa na temat tego, kto ma szansę na zwycięstwo taniec, czy popularność, które były bezpośrednio skierowane do Dagmary Kaźmierskiej. "Czasami brak słów... Co za emocje. Tyle gwiazd tańczących fantastycznie praktycznie każda mogłaby być w finale. Myślę, że będzie gorąco. Zobaczymy, co będzie wygrywać taniec czy popularność. To program rozrywkowy więc wszystko jest możliwe... I chyba dobrze, bo o to chodzi w tym programie. Pozdrawiam wszystkich fanów programu..." - napisała.  Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu. 

"Taniec z gwiazdami". Burza wokół Dagmary Kaźmierskiej trwa. Internauci są podzieleni 

Opublikowany post nie pozostał bez echa w sieci. Internauci niemalże od razu chwycili za telefony i ruszyli do komentowania. Zdania były podzielone. "Dziękuję za pani profesjonalizm" - napisała jedna z internautek. Niektórzy ostro krytykowali Dagmarę Kaźmierską. "Jej występy to jakiś kabaret, szkoda mi Hakiela, bo on ewidentnie wstydzi się tej sytuacji" - stwierdziła kolejna. A jeszcze inni brali w obronę celebrytkę. "Dla mnie pani Dagmara już wygrała. Jest najcudowniejsza", "Grunt to się dobrze bawić" - pisali.ZOBACZ TEŻ: "Taniec z gwiazdami". Czy Dagmara Kaźmierska powinna odpaść? Czytelnicy Plotka zdecydowali.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.