Iwona Pavlović po latach przerywa milczenie na temat Beaty Tyszkiewicz. Prawda w końcu wyszła na jaw

Iwona Pavlović i Beata Tyszkiewicz pracowały razem jako jurorki w "Tańcu z gwiazdami". Pierwsza z pań nadal pełni tę funkcję w programie. Ostatnio zabrała głos w sprawie dawnej koleżanki z tanecznego show. Padły mocne słowa.

Iwona Pavlović spełnia się w roli jurorki w "Tańcu z gwiazdami". Kobieta nie owija w bawełnę i bez wahania przedstawia swoją opinię względem uczestników. Ostatnio oberwało się Dagmarze Kaźmierskiej. Znana tancerka przyznała w rozmowie z Pomponikiem, że "królowa życia" pokazuje w tanecznym show "tak nie do końca cokolwiek". Ostatnio jednak Pavlović zeszła z tematu bohaterów, na innych jurorów. Zabrała głos w sprawie dawnej koleżanki z fotela jurorskiego, Beaty Tyszkiewicz. Prawda wyszła na jaw.

Zobacz wideo Ivona Pavlović skomentowała umiejętności Maffasion. "Najsłabszy taniec"? Mówi, z czego to wynika

Iwona Pavlović zabrała głos w sprawie Beaty Tyszkiewicz. Padły mocne słowa

Beata Tyszkiewicz wycofała się z show-biznesu. Jak przyznała jakiś czas temu, powodem było zdrowie. Kobieta z tego względu straciła kontakt z wieloma osobistościami. - Brak aktywności zawodowej sprawia, że nie ma już wspólnych projektów, które w naturalny sposób są tematem do rozmów - mówiła dla "Newsweeka". Na temat gwiazdy wypowiedziała się Iwona Pavlović. Czy tęskni za dawną koleżanką? Odpowiedź może zaskoczyć. - Oczywiście, że nie tęsknię w jury. To jest to, o czym mówiliśmy, jest inny skład, karawana jedzie dalej - podkreśliła tancerka w rozmowie z Kozaczkiem. Dodała jednak, że brakuje jej Beaty w innych sferach. Pomimo tego, panie nie mają ze sobą kontaktu.

Natomiast chyba tęsknię za Beatą jako Beatą - to jest fantastyczna kobieta, cudowny człowiek. Czasami mam wrażenie, że ona też mnie (...) kształtowała - jak sobie radzić z popularnością, jak sobie w życiu radzić, kilka tajemnic mi zdradziła. Chyba tego mi najbardziej brakuje, tym bardziej że Beatka się całkowicie wycofała. Nie szukam z nią kontaktu, jest śladowy, SMS-owy, na zasadzie myślę, jestem, koniec

- zdradziła Iwona Pavlović na temat Beaty Tyszkiewicz. Jesteście zaskoczeni? Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

Beata Tyszkiewicz i Iwona PavlovićBeata Tyszkiewicz i Iwona Pavlović fot. KAPIF.pl

Iwona Pavlović i Beata Tyszkiewicz nigdy się nie przyjaźniły? Szczere wyznanie

Iwona Pavlović i Beata Tyszkiewicz przez długi czas ze sobą pracowały. Wielu widzów z pewnością myślało, że panie są najlepszymi przyjaciółkami. Ten temat również podjęła obecna jurorka "Tańca z gwiazdami". Okazało się, że cały czas prawda była zupełnie inna. - Też nie mogę powiedzieć, że Beatka była moją przyjaciółką, ponieważ Beatka mieszkała w Warszawie, ja w Olsztynie, więc nie spotykałyśmy się często, ale w moim sercu będzie zawsze - skwitowała Pavlović w wywiadzie z portalem Kozaczek.pl. ZOBACZ TEŻ: "Taniec z gwiazdami". Iwona Pavlović zażenowana Kaźmierską. "To już jest męczące". Dagmara nie wytrzymała

Beata Tyszkiewicz i Iwona PavlovićBeata Tyszkiewicz i Iwona Pavlović fot. KAPIF.pl

Tęsknicie za Beatą Tyszkiewicz w jury "Tańca z gwiazdami"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.