Odpadła z "Tańca z gwiazdami" i zaszła w ciążę. "Bardzo szczęśliwy czas"

Po "Tańcu z gwiazdami" udało jej się zajść w ciąże, bo jak wyznała, w show "napiła się wszystkim, co dobre".

Niedawno pisaliśmy, że "Taniec z gwiazdami" był dla wielu początkiem gorących romansów. Okazuje się, że dla niektórych jeszcze czymś więcej. Barbara Kurdej-Szatan w najnowszym wywiadzie łączy swój udział w tanecznym z show z faktem, że niedługo później zaszła w ciążę. 

Zobacz wideo Rozenek-Majdan wyróżnia uczestników "Tańca z gwiazdami". Mowa o dwóch celebrytach

Barbara Kurdej-Szatan wspomina "Taniec z gwiazdami"

Barbara Kurdej-Szatan wystąpiła w 23. edycji "Tańca z gwiazdami". Tańczyła u boku Jacka Jeschke. Taneczni partnerzy mieli ogromne szanse na zdobycie Kryształowej Kuli. Ostatecznie jednak zajęli drugie miejsce. Okazuje się, że aktorka bardzo dobrze wspomina udział w show. Co więcej, twierdzi, że to właśnie po nim udało jej się zajść w drugą ciążę. 

Ja zresztą po tamtym "Tańcu z gwiazdami" chwilę później zaszłam w ciążę. Mam wrażenie, że po dwóch latach starania, kiedy w końcu tańczyłam i moje ciało, dusza i umysł były tak szczęśliwe, że napiłam się wszystkim, co dobre. I to był dla mnie bardzo szczęśliwy czas

- zachwycała się w rozmowie z portalem Faktem. Zapytana o to, czy zgodziłaby się wziąć udział w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami", w której wystąpiliby uczestnicy poprzednich edycji, nie wahała się ani chwili. - Ja bym po prostu się zgodziła, ale czy ktoś mnie zaprosi, to nie wiem, ale na pewno bym nie odmówiła ze względu na to, że po prostu taniec daje tyle radości i tyle szczęścia - powiedziała.

Barbara Kurdej-Szatan w TVP

Przypomnijmy, że Barbara Kurdej-Szatan za czasów rządów Jacka Kurskiego była na czarnej liście TVP. Po latach jako gościni pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie", gdzie opowiedziała o głośnej aferze z jej udziałem z 2021 roku. Przyznała, że długo mierzyła się z hejtem. Na pytanie, czy dobrze życzy ludziom, którzy nie są jej przychylni, odpowiedziała twierdząco. - Oczywiście, że tak. Ja generalnie wierzę w ludzi. Co prawda moja wiara w ludzi i optymizm nieco podupadły od jakiegoś czasu, ale odradzają się i nie chciałabym tego zatracić całkowicie - wyznała. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. 

Kto twoim zdaniem wygra tę edycję?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.