Romans na planie "Tańca z gwiazdami"? Przyłapano ich na czułościach

Wiele wskazuje na to, że najnowsza odsłona "Tańca z gwiazdami" połączyła kolejną parę. Tych dwoje miało zostać przyłapanych na randce.

Przez lata na planie "Tańca z gwiazdami" rodziły się wielkie uczucia. Najlepszym przykładem są Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, którzy po pląsach na parkiecie popularnego show związali się na 17 lat (przypomnijmy, że ogłosili rozstanie dwa lata temu) i doczekali dwójki dzieci. Głośno było też o romansie Małgorzaty Foremniak i Rafała Maseraka, którzy na planie "Tańca z gwiazdami" okazywali sobie dużo uczucia. Półtora roku po emisji programu przyznali, że są razem. Ich związek przetrwał do 2009 roku. "Taniec z gwiazdami" połączył również Piotr Gąsowskiego i Annę Głogowską, którzy nie pobrali się, ale mają córkę Julię. W kogo tym razem trafiła strzała Amora?

Zobacz wideo Rozenek-Majdan wyróżnia uczestników "Tańca z gwiazdami". Mowa o dwóch celebrytach

Miłość na planie najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami"?

Najnowsza odsłona "Tańca z gwiazdami" cieszy się dużym zainteresowaniem. Już od dawna w tym tanecznym show nie było tylu głośnych nazwisk. Wygląda też na to, że ta edycja przejdzie do historii jako ta, w której narodziło się uczucie. Nie chodzi jednak o związek tancerza z uczącą się tańca gwiazdą. Jak donosi "Twoje Imperium", w miłosnej relacji mają być tancerka Izabela Skierska (w tej edycji tańczyła z Aleksem Mackiewiczem) oraz Tomasz Barański, który kiedyś tańczył w show, a teraz jest głównym choreografem "Tańca z gwiazdami". Tygodnik pisze, że Skierska i Barański byli na randce i podczas niej mieli okazywać sobie czułości. "Para doskonale bawiła się w swoim towarzystwie, żartowała, trzymała się za ręce, a z ust ukochanych nie schodziły uśmiechy" - czytamy.

Tomasz Brański już wcześniej zakochał się na planie "Tańca z gwiazdami"

Warto w tym miejscu przypomnieć, że Tomasz Barański był niegdyś w związku z Edytą Herbuś, która także tańczyła w "Tańcu z gwiazdami". Para była ze sobą aż 12 lat. Później Barański związał się z Klaudią Halejcio, z którą tworzył taneczny duet w "Tańcu z gwiazdami". Od 2020 roku pisały o jego miłosnej relacji z młodszą o 20 lat modelką Michaliną Warulik. ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel rozgadała się w "Tańcu z gwiazdami" o życiu prywatnym. Usłyszeliśmy o Kevinie

Kto twoim zdaniem wygra tę edycję
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.