Roksana Węgiel rozgadała się w "Tańcu z gwiazdami" o życiu prywatnym. Usłyszeliśmy o Kevinie

W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" Roksana Węgiel podzieliła się szczerym wyznaniem. Młoda wokalistka została zapytana o życie w blasku fleszy i świetle reflektorów. Zdradziła, jak się w tym odnajduje. To jednak nie wszystko, co powiedziała.

Roksana Węgiel, mimo młodego wieku, robi zawrotną karierę w świecie show-biznesu. Piosenkarka zyskała rozgłos dzięki udziałowi w programie "The Voice Kids". Bez wątpienia do rozwoju jej kariery przyczyniła się również wygrana w konkursie Eurowizji Junior. Obecnie 19-latka wyciska siódme poty na parkiecie "Tańca z gwiazdami", a prywatnie jest w szczęśliwym związku ze starszym o osiem lat producentem muzycznym Kevinem Mglejem. W najnowszym odcinku telewizyjnego show artystka podzieliła się szczerymi wyznaniami. 

Zobacz wideo Roksana Węgiel w szczerym wyznaniu: Bóg dawał nam wiele znaków

Roksana Węgiel w szczerym wyznaniu w "Tańcu z gwiazdami". "Jestem bardzo szczęśliwa"

W siódmym odcinku "Tańca z gwiazdami" każdy z duetów miał przygotowane dwa występy. Po pierwszym tańcu Roksana Węgiel zyskała masę komplementów i zgarnęła mnóstwo pochwał od jurorów. Gdy wraz z partnerem udała się za kulisy, aby poznać punktację, prezenterka usiłowała pociągnąć ją nieco za język. Paulina Sykut-Jeżyna powiedziała, że losy artystki śledzone są przez wielu, a media nie odpuszczają jej ani na krok. Z tego powodu młoda dziewczyna narażona jest na masę krytyki i nieprzychylnych komentarzy. Roksana Węgiel przyznała jej rację. Mimo to wyznała, że czuje się spełniona i cieszy się ze swojego życia. Zapytana o to, czy czuje satysfakcję, bez ogródek odparła: "Jestem bardzo szczęśliwa". Zaraz po tym wyznaniu dowiedzieliśmy się, że występ wokalistki otrzymał najwyższą notę. Roksana Węgiel po raz kolejny otrzymała od jurorów aż 40 punktów, a na jej twarzy zagościł jeszcze większy uśmiech. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu. 

Roksana Węgiel rozgadała się w "Tańcu z gwiazdami". Mówi o Kevinie. "Zawsze jest przy mnie"

W tym samy odcinku Roksana Węgiel wyznała również, że jest bardzo wrażliwa. Zdradziła, że do wielu rzeczy podchodzi bardzo emocjonalnie i często zdarza jej się płakać. Nieodzownym wsparciem w walce z niejedną przeciwnością losu jest dla niej ukochany kot. - Wystarczy, jak go przytulę i jest mi lepiej - powiedziała. Na sam koniec Krzysztof Ibisz rzucił jeszcze żartem w stronę partnera wokalistki. - Kevin jest sam w domu - stwierdził. Roksana Węgiel wyprowadziła go jednak z tego założenia. - Kevin kibicuje, zawsze jest przy mnie - wyjaśniła. ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel i Kevin Mglej szykują się do ślubu. Znajomy pary wygadał datę.

 
Kibicujesz Roksanie Węgiel w "Tańcu z gwiazdami"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.