Conan Kaźmierski nie wytrzymał. Tak zareagował na zdjęcie Roksany Węgiel w bieliźnie

Conan Kaźmierski zareagował na instagramowe zdjęcie Roksany Węgiel i opublikował wymowny komentarz. Wystarczyło tylko jedno słowo.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Conan Kaźmierski to z całą pewnością jeden z najpopularniejszych influencerów w Polsce. Rozpoznawalność przyniósł mu udział w "Królowych życia" w telewizji TTV. Występował tam u boku swojej mamy, Dagmary Kaźmierskiej, która była jedną z głównych postaci. Format w mgnieniu oka stał się prawdziwym hitem i zyskał wielu fanów. To właśnie od tego momentu losy Conana zaczęło śledzić wiele osób. Zdaje się, że syn Dagmary Kaźmierskiej doskonale odnajduje się w świecie show-biznesu. Świadczy o tym, chociażby spora aktywność w mediach społecznościowych i komentarz pod zdjęciem Roksany Węgiel. Krótki, lecz mówiący wiele.

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska o przyszłości syna

Roksana Węgiel doczekała się komentarza od Conana Kaźmierskiego. Naprawdę to napisał

Na instagramowym koncie Roksany Węgiel zrobiło się naprawdę gorąco. Wszystko za sprawą zdjęcia, które opublikowała. Wokalistka zdobyła się na naprawdę odważny krok i podzieliła się z internautami zdjęciem w bieliźnie. Trzeba przyznać, że fotografia pokazała naprawdę wiele i o pruderii nie ma tutaj mowy. Błękitny, koronkowy komplet pięknie podkreślił urodę Roksany i bardzo dobrze współgrał z ciemnymi włosami. Pod postem pojawiła się masa komentarzy, a na publikację jednego z nich zdobył się nawet Conan Kaźmierski. Syn królowej życia napisał "Super!". Tylko jedno słowo, a wyraża naprawdę wiele.

 

Internauci zachwycają się zdjęciem Roksany Węgiel w bieliźnie. Pod fotografią nie zabrakło pozytywnych komentarzy

Pod fotografią udostępnioną przez Roksanę Węgiel pojawiło się wiele ciepłych słów.Komentarz Conana Kaźmierskiego nie był jedyny. "Rewelacja, piękna bielizna i piękna modelka" - dodała inna użytkowniczka. "Piękna, mądra i bardzo utalentowana" - wspomniała inna. Opublikowany przez Roksanę post nie jest jedynym powodem do tego, aby o niej mówiono. Jej udział w "Tańcu z gwiazdami" także wzbudza wiele emocji i trzeba przyznać, że są ona naprawdę różne. Wokalistka ma spore szanse na dojście do finału i póki co idzie jak burza. Widać, że na parkiecie czuje się jak ryba w wodzie i taneczne kroki nie są jej obce.

'Taniec z gwiazdami'. Roksana Węgiel'Taniec z gwiazdami'. Roksana Węgiel fot. kapif.pl

Co sądzisz o publikowaniu w mediach społecznościowych zdjęć w bieliźnie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.