Roksana Węgiel ma tatuaż. Wydało ją nowe zdjęcie. Dedykowany Kevinowi?

Roksana Węgiel dodała nowe zdjęcie na Instagram. Widzimy na nim, że gwiazda zdecydowała się na tatuaż. Wygląda na to, że jest dedykowany Kevinowi Mglejowi.

Nie milkną plotki na temat rzekomego ślubu Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. Niedawno do mediów przedostała się nieoficjalna informacja, jakoby piosenkarka i producent muzyczny mieli stanąć na ślubnym kobiercu. Według pogłosek ceremonia miała mieć charakter cywilny, tuż przed świętami wielkanocnymi, a ta kościelna ma odbyć się w sierpniu. Choć internauci dopatrzyli się na palcu Mgleja obrączki, para w tej sprawie konsekwentnie milczy. Tymczasem na profilu gwiazdy ukazało się nowe zdjęcie, na którym widać... tatuaż.

Zobacz wideo Paweł Golec szczerze o Roksanie Węgiel. Zaskakujące słowa

Roksana Węgiel ma tatuaż. Wydało ją nowe zdjęcie. Dedykowany Kevinowi?

Wygląda na to, że Roxie Węgiel zrobiła sobie tatuaż. Na jej nowym zdjęciu na Instagramie widzimy, że na nadgarstku ma "wydziaraną" literę "K.". Czyżby był to hołd w kierunku ukochanego, Kevina Mgleja? Trudno nie skojarzyć, że to pierwsza litera imienia Mgleja. Myślicie, że Kevin także zrobił tatuaż dla Roksany? Więcej zdjęć pary zobaczycie w naszej galerii u góry strony. 

 

Roksana Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub?

Rzekomy ślub Węgiel i Mgleja zdradził wpis w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG). Dzięki ogólnodostępnej wyszukiwarce wiadomo, że 29 marca wokalistka zmieniła nazwisko w zarejestrowanej rok temu działalności gospodarczej. Nie widnieje już jako Roksana Węgiel, a Roksana Węgiel-Mglej. Co na to ojciec piosenkarki? - Nic mi na ten temat nie wiadomo - oznajmił, cytowany przez Pudelka. W mediach trwają spekulacje, czy to rodzic dba o dyskrecję uroczystości córki, czy może to Roksana i Kevin zdecydowali się na uroczystość nie tylko z dala od mediów, ale i rodziny. Sam Mglej jeszcze niedawno mówił dziennikarzom serwisu, że nie chce nić zdradzać opinii publicznej. - Nie mogę wam nic powiedzieć w temacie ślubu. Tak się umówiliśmy. (…) Nasza relacja budzi spore zainteresowanie medialne. Chcielibyśmy, żeby ten dzień był dla nas bardzo intymny. Nie chcielibyśmy prowokować ani paparazzi, ani nikogo innego. Na pewno poinformujemy o tym, że to się już stało, ale liczę, że wtedy już nas nie będzie w Polsce. (...) Ślub [będzie] kościelny na pewno - powiedział. 

Roksana i KevinRoksana i Kevin Roksana Węgiel na nowym zdjęciu z ukochanym. Kevin zmierza zmienić swoją decyzję? Fot. KAPiF.pl

Zrobiłbyś sobie tatuaż dla ukochanego?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.