Urszula Dudziak pokazała salon. A tu... normalnie. Jest i meblościanka [ZDJĘCIA]

Urszula Dudziak oprócz posiadłości na Podlasiu, ma także mieszkanie w centrum Warszawy. Zobaczcie, jak się urządziła słynna wokalistka jazzowa.

Urszula Dudziak zaprosiła kamery "Dzień dobry TVN" do swojego mieszkania w Warszawie. Artystka opowiedziała o swoim napiętym kalendarzu obfitującym w spotkania z publicznością oraz pokazała kawałek przestrzeni, w której mieszka. Przypominamy, że 80-letnia gwiazda oprócz apartamentu w stolicy ma także dom, który wybudowała wraz z partnerem w malowniczej wsi na Podlasiu.

Zobacz wideo Chajzer o Rozenek-Majdan. Byli prowadzący "DDTVN" trzymają ze sobą sztamę?

Urszula Dudziak pokazała salon. Mało celebrycko. Meblościanka, bibeloty i obrusy

Salon Urszuli Dudziak w jej mieszkaniu w Warszawie połączony jest z kuchnią, a stylem daleko mu do wymuskanych wnętrz, którymi często chwalą się w mediach społecznościowych celebryci. Biała meblościanka, mnóstwo bibelotów, telewizor, obrusy, książki i pianino - to wszystko znajdziemy w głównym pomieszczeniu jazzowej wokalistki. Pomieszczenie można podsumować jako przytulne i sprzyjające relaksowi. Dudziak przy okazji pokazywania wnętrza opowiedziała o swoich planach koncertowych, dodając, że ma tyle do zrobienia, że... szkoda jej czasu na spanie. Więcej zdjęć salonu wokalistki znajdziecie w naszej galerii u góry strony.

Urszula Dudziak pokazała salon. Mało celebrycko. Meblościanka, bibeloty i obrusyUrszula Dudziak pokazała salon. Mało celebrycko. Meblościanka, bibeloty i obrusy Urszula Dudziak pokazała salon. Mało celebrycko. Meblościanka, bibeloty i obrusy, fot. TVN

Urszula Dudziak ma mieszkanie w Warszawie, ale jej oczkiem w głowie jest dom na Podlasiu. Gwiazda już wcześniej informowała odbiorców, że zakup działki poza miastem był fenomenalną decyzją. Artystka kontakt z naturą doceniła szczególnie w czasach pandemii. - Chce wam powiedzieć, że inwestycja w dom na wsi była jedną z lepszych decyzji w moim życiu, które podjęłam. Od trzech miesięcy siedzimy sobie tutaj z moim ukochanym Bogusiem i czerpiemy masę przyjemności z obcowania z naturą. Sadzimy własne zioła, zdrowo się odżywiany i chodzimy na spacery. Przesyłam wam moc pozytywów! - pisała w 2020 roku. 

Urszula Dudziak odnalazła miłość, jak miała 70 lat

Urszula Dudziak od blisko dziesięciu lat jest w związku z kapitanem żeglugi wielkiej Bogdanem Tłomińskim. Obydwoje udowadniają, że miłość można odnaleźć w każdym wieku. Para jest zaręczona, ale ze ślubem czeka na... legalizację związków partnerskich. - Jestem oburzona, że w Polsce nie ma związków partnerskich. Jak Sejm je wprowadzi, to wtedy się pobierzemy - mówiła Plejadzie.

Lubisz oglądać wnętrza domów znanych osób?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.