"Taniec z gwiazdami". Czy Dagmara Kaźmierska powinna odpaść? Czytelnicy Plotka zdecydowali

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel to jedna z par, której udało się awansować do ćwierćfinałowego odcinka "Tańca z gwiazdami". Parkietowe popisy "królowej życia" spotykają się jednak z krytyką. Wielu internautów twierdzi, że celebrytka już dawno powinna opuścić program. A co na ten temat myślą czytelnicy Plotka?

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

W niedzielę 21 kwietnia Polsat wyemituje ćwierćfinałowy odcinek "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie pozostało już tylko pięć par. Największym zaskoczeniem był jednak awans Dagmary Kaźmierskiej do kolejnego etapu. Umiejętności celebrytki od dawna krytykowane są nie tylko przez jurorów, ale również przez wielu widzów. Dyskusja na ten temat od kilku tygodni rozgrzewa internet. Swoją opinię wyrazili także czytelnicy Plotka. Czy wysłaliby "królową życia" do domu?

Zobacz wideo Czy klątwa Chajzerów istnieje? Kto ma największe szanse na zwycięstwo? [Vlog z "Tańca z Gwiazdami"]

"Taniec z gwiazdami". Czy Dagmara Kaźmierska powinna odpaść? Czytelnicy Plotka zdecydowali

Dagmara Kaźmierska to najbardziej kontrowersyjna uczestniczka 14. edycji "Tańca z gwiazdami". Choć umiejętności taneczne znacznie odbiegają od tego, co na parkiecie prezentują pozostali celebryci, dzięki głosom fanów udało jej się dotrzeć do ćwierćfinału. Po każdym kolejnym odcinku "królowa życia" musi mierzyć się z krytyką zarówno ze strony jurorów, jak i internautów. Sama Kaźmierska przyznała, że chętnie zakończyłaby już przygodę z programem, stęskniła się bowiem za domem. Czy Dagmarze uda się przejść do półfinału? Tego jeszcze nie wiadomo. Znamy jednak opinię czytelników Plotka na ten temat. W ankiecie poświęconej celebrytce znaczna większość respondentów (55 proc.) uznała, że "królowa życia" jest pozbawiona umiejętności tanecznych i powinna opuścić program. Kibicuje jej natomiast jedynie 19 proc. naszych czytelników.

Dagmara Kaźmierska i Marcin HakielDagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel KAPIF.pl / KAPIF.pl

"Taniec z gwiazdami". Dagmara Kaźmierska może liczyć na wsparcie widzów. Kto na nią głosuje?

Zupełnie inne zdanie niż czytelnicy ma redaktor Plotka, Bartosz Pańczyk. Dziennikarz otwarcie przyznaje, że Dagmara Kaźmierska jest jego faworytką i co tydzień oddaje na nią głos. Uważa, że jej fenomen to głównie zasługa barwnej osobowości. "W programie Polsatu jest najsympatyczniejsza, najśmieszniejsza i najbardziej wyluzowana. Przy niej tam nie da się nudzić. Nie jest pospinana, jak jej niektórzy konkurenci, którzy traktują swój udział w polsatowskiej produkcji jak ich "być albo nie być". Wie, że tańczy najgorzej, nie ukrywa tego, a co więcej - bawi się tym. Jej pozytywna energia przechodzi przez ekran. Jak weźmiemy do kupy jej sposób bycia, to jak traktuje i podsumowuje taneczną rzeczywistość czy pokraczne pozy na parkiecie, nie sposób się nie uśmiechnąć" - pisze w swoim felietonie.

Dagmara Kaźmierska i Marcin HakielDagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel KAPIF.pl / KAPIF.pl

Która para pożegna się z programem w następnym odcinku?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.