"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita ma nowy kolor włosów. Pożegnała jasny blond. "Prawie dostałam zawału"

Anita Szydłowska z trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się fryzjerską metamorfozą. Żona Adriana zdecydowała się na nowy kolor włosów. Takiego odcienia jeszcze nie miała.

Anita Szydłowska wystąpiła w trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Na planie programu poznała Adriana Szymaniaka, z którym do dziś tworzy szczęśliwe małżeństwo. Para wychowuje wspólnie dwójkę dzieci, Jerzego i Biankę. Oprócz miłości udział w matrymonialnym show przyniósł Anicie także sporą popularność. Jej instagramowy profil obserwowany jest przez ponad ćwierć miliona użytkowników. Ostatnio żona Adriana zaskoczyła fanów, publikując zdjęcia w nowym kolorze włosów. Na jaki odcień się zdecydowała?

Zobacz wideo Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znowu morsuje. Pokazała efekty diety

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita ma nowy kolor włosów. "Prawie dostałam zawału"

Anita Szydłowska od lat wierna jest blondowi. Ostatnio uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła nieco zaszaleć i zdecydowała się na zmianę koloru włosów. Jej pukle nadal są jasne, jednak odcień stał się znacznie cieplejszy. Żona Adriana zdecydowała się na bardzo modny od jakiegoś czasu truskawkowy blond. Efektami metamorfozy pochwaliła się na Instagramie.

Zawsze ochładzałam kolor włosów, a tym razem zamarzyłam o … strawberry blonde - napisała na InstaStories Anita.

"Powiem szczerze, że na fotelu prawie dostałam zawału, jak wjechała taka pomarańczowa mieszanka, ale efekt końcowy jest naprawdę ciekawy" - relacjonowała wizytę w salonie żona Adriana. Dodała też, że wygląd włosów zmienia się w zależności od oświetlenia. "Ten kolor w każdym świetle wygląda inaczej, raz blond, raz rudy. To też bardzo lekki toner, który stopniowo się wypłukuje, więc zmiana nie jest trwała i nie niszczy włosów. Pytanie, czy chcę, aby tak szybko się wypłukał" - zastanawiała się uczestniczka miłosnego show. Przy okazji influencerka postanowiła zapytać fanów, czy powinna pozostać przy tym kolorze włosów.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Anita Szydłowska zmieniła kolor włosów'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Anita Szydłowska zmieniła kolor włosów Instagram/anitaczylija

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita znalazła w programie bratnią duszę. Nie chodzi o Adriana

Dzięki udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" Anita poznała nie tylko męża, ale również przyjaciółkę. Uczestniczka znalazła wspólny język z Anią Wróbel, która również szukała miłości w show. Ostatnio żona Adriana zamieściła wzruszający wpis, w którym opisała ich relację. " Z Anią okazało się, że jesteśmy sąsiadkami i mimo że teraz mieszkamy już w różnych dzielnicach, od sześciu lat mamy swoje tradycje "babskich wtorków". Od razu poczułyśmy, że mamy wspólną energię, życiowe pasje. Razem śmiejemy się i płaczemy. Wspieramy się zawsze i wiem, że jedna za drugą wskoczy w ogień i możemy na siebie zawsze liczyć" - napisała Anita.

Jak oceniacie metamorfozę Anity?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.