Widzowie już ocenili program Rozenek "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Są zaskakująco jednomyślni

Premierowy odcinek nowego programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" z Małgorzatą Rozenek-Majdan został wyemitowany 16 kwietnia. Jak gwiazda poradziła sobie z pierwszymi sportowymi wyzwaniami? Widzowie nie mają wątpliwości.

Małgorzata Rozenek-Majdan latami gości w polskim show-biznesie. Zasłynęła jako "Perfekcyjna pani domu" i od tamtej pory jej kariera nabrała błyskawicznego tempa. Ostatnio mieliśmy okazję oglądać ją w roli prowadzącej "Dzień dobry TVN". Teraz przyszła pora na kolejne zawodowe wyzwania. Gwiazda otrzymała własny program o nazwie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz", w którym będzie musiała pokonać własne granice strachu i komfortu i zmierzyć się z wybitnymi postaciami polskiego sportu i rozrywki. We wtorek 16 kwietnia wyemitowano pierwszy odcinek. Co na to widzowie?

Zobacz wideo Rozenek-Majdan przyjęłaby wyzwanie od Lewandowskiego? "Jestem fanką kobiecej piłki nożnej"

Małgorzata Rozenek-Majdan zadebiutowała w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". "Ten program motywuje"

Małgorzata Rozenek-Majdan miesiącami pracowała nad formą, by stanąć twarzą w twarz z doświadczonymi sportowcami. W pierwszym odcinku "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" musiała zmierzyć się z Łukaszem Orbitowskim, który zaprosił ją do przepłynięcia sporego dystansu w Bałtyku zimą. - Boję się - powiedziała, słysząc wyznanie, a następnie rozpoczęła przygotowania. Widzowie nie tracili czasu i jeszcze w trakcie trwania odcinka ruszyli do komentowania sportowych poczynań gwiazdy. Niemal wszyscy zgodnie zasypali ją komplementami. Są pod wrażeniem determinacji i silnej woli w dążeniu do wyznaczonego celu. "Kobieto, super! Szacun ogromny! Twoje relacje z przygotowań były bardzo wygładzone, a tu widać emocje. Jesteś ogień" - napisała jedna z internautek. "Wow, szacun" - dodała kolejna. "Ten program motywuje" - stwierdziła następna. "Jestem w szoku! Podziwiam, Małgosiu" - napisała jeszcze jedna. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu. 

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, co dawało jej najwięcej radości przy tworzeniu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Jeszcze przed emisją pierwszego odcinka Małgorzata Rozenek-Majdan w wywiadzie dla portalu Party.pl opowiedziała o przygotowaniach do programu. Zdradziła, z czego czerpała najwięcej przyjemności. "W programie mam dwie trenerki. Dziewczyny mnie wspierają swoją wiedzą i swoim doświadczeniem, a oprócz tego w zależności od dyscypliny, bo każdy odcinek to jest spotkanie z inną dyscypliną sportową, mam wybitnych specjalistów i trenerów w danej dziedzinie. Np. mieliśmy Tomka Sikorę, jeśli chodzi o biathlon, jeśli chodzi o pływanie, mamy rekordzistę Guinnessa w lodowym płynięciu przez Bałtyk. Trenerów, tych profesjonalnych i to z najwyższej półki, w tym programie jest naprawdę dużo i kontakt z nimi daje mi najwięcej radości przy tym programie" - wyznała. ZOBACZ TEŻ: Majdana oskarżano o buszowanie w garderobie żony, Rozenek poszła o krok dalej. Zabrała mu majtki.

 
 
Co sądzisz o nowym programie Małgorzaty Rozenek-Majdan?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.