Majdana oskarżano o buszowanie w garderobie żony, Rozenek poszła o krok dalej. Zabrała mu majtki

Już 16 kwietnia rusza nowy program Małgorzaty Rozenek-Majdan "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Gwiazda miesiącami pracowała nad formą, by zmierzyć się z doświadczonymi sportowcami. Po treningach celebrytka dba o regenerację. Pokazała, jak wygląda jej wieczór. Przy okazji zdradziła, że podkrada mężowi jeden element garderoby.

Już dzisiaj na antenie TVN zadebiutuje nowym program Małgorzaty Rozenek-Majdan "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Celebrytka podejmie się ekstremalnych wyzwań, rzuconych jej przez sześciu mężczyzn. Od jakiegoś czasu grafik Małgorzaty wypełniają katorżnicze treningi sprawdzające granice wytrzymałości. W garażu zorganizowała sobie nawet domową siłownię. W pierwszym odcinku celebrytka zmierzy się z Łukaszem Orbitowskim. Przed nimi ekstremalny wyścig na dystansie kilkuset metrów w lodowatych wodach Morza Bałtyckiego. Jednak mimo licznych wyzwań, Małgorzata Rozenek dba o odpoczynek i regenerację. Na InstaStories pokazała, jak wygląda jej typowy wieczór i przy okazji wyjawiła, że najchętniej wskakuje w bieliznę męża. 

Zobacz wideo Rozenek-Majdan przyjęłaby wyzwanie od Lewandowskiego? "Jestem fanką kobiecej piłki nożnej"

Małgorzata Rozenek w domowych pieleszach. Odpoczywa w majtkach Radosława 

Małgorzata Rozenek długo przygotowywała się do nowego show TVN. W trakcie nagrywania doznała nawet poważnej kontuzji i na jakiś czas musiała wstrzymać pracę i rozpocząć rehabilitację. Gwiazda się jednak nie poddaje i cały czas stawia przed sobą nowe wyzwania. Jest w stałym kontakcie z fanami w mediach społecznościowych, gdzie aktualnie relacjonuje przygotowania do debiutu nowego programu. Celebrytka w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" wychodzi poza własną strefę komfortu i ściąga płaszcz idealnego wizerunku. Zapowiedziała między innymi pływanie w lodowatej wodzie na otwartych akwenach czy nawet spacer na linie zawieszonej pomiędzy dwoma mostami. 

Nawet po najbardziej intensywnym wysiłku, Małgorzata dba o odpoczynek i regenerację. Relaksuje się przy rodzinie, przestrzega jednak zasad, dzięki którym wypracowała odpowiednią higienę snu. Oprócz codziennej aktywności, zdrowego jedzenia i regularnej suplementacji, Rozenek pilnuje, by dostarczać organizmowi odpowiedniej ilości snu i bardzo wcześnie kładzie się spać. Na InstaStories pokazała się w domowych pieleszach, chwilę przed wskoczeniem do łóżka. Jak sama ujawniła, zabrała mężowi bokserki. "Wracam do domu i zakładam bokserki Radzia" - napisała.

Małgorzata Rozenek w domowych pieleszach. Odpoczywa w majtkach RadosławaMałgorzata Rozenek w domowych pieleszach. Odpoczywa w majtkach Radosława Małgorzata Rozenek w domowych pieleszach. Odpoczywa w majtkach Radosława. Fot. Instagram/ m_rozenek

Co ciekawe, jakiś czas temu to Radosława Majdana fani oskarżali o buszowanie w garderobie żony. Tym razem to jego klapki stały się obiektem kpin i domysłów internautów, którzy sugerowali, że miał pożyczyć je od Małgorzaty. Więcej zdjęć celebrytki znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Zamierzasz oglądać nowe show z Małgorzatą Rozenek, "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.