"Na Wspólnej". Serialowa córka Żanety i Grześka ma już 18 lat. Debiutowała jako niemowlę. Tak wygląda dziś

Zuzanna Kaszuba występuje w "Na Wspólnej" niemal od urodzenia. Młoda aktorka skończyła właśnie 18 lat. Z tej okazji serialowa mama złożyła jej na Instagramie życzenia, przy okazji publikując serię wspólnych zdjęć.

"Na Wspólnej" gości na antenie TVN od ponad dwóch dekad. Wielu aktorów zawdzięcza serialowi popularność. Do tego grona można zaliczyć, chociażby Martę Wierzbicką. Niektórzy występują w produkcji niezmiennie od wielu lat. Należy do nich Zuzanna Kaszuba, która wciela się w córkę Żanety i Grzegorza. Młoda aktorka zaczynała pracę na planie serialu jako dziecko. Dziś ma już 18 lat. Serialowa mama złożyła jej urodzinowe życzenia.

Zobacz wideo Joanna Jabłczyńska o powrocie Julii Kamińskiej do "Na Wspólnej" i kulisach serialu. Co wydarzy się w nowych odcinkach?

"Na Wspólnej". Córka Żanety i Grześka ma już 18 lat. Debiutowała jako niemowlę. Tak wygląda dziś

Zuzanna Kaszuba od niemal 18 lat wciela się w Marysię Ziębę, córkę Żanety i Grzegorza w serialu "Na Wspólnej". Na planie pojawiła się już jako niemowlę. Dziś młoda aktorka jest już pełnoletnia. Anna Guzik, która gra serialową mamę Zuzanny, złożyła jej urodzinowe życzenia na Instagramie.

Ta piękna, kruczowłosa dzidzia kończy dzisiaj 18 lat! A zatem rachunek jest prosty - gramy razem od 18 lat i przeżyłyśmy sporo wspólnych chwil i przygód na planie zdjęciowym. Zuziku, sto lat dla ciebie, spełnienia marzeń i realizacji twoich dorosłych planów! Zróbcie trochę hałasu! - napisała pod serią wspólnych zdjęć serialowa Żaneta.

W komentarzach fani pospieszyli z życzeniami. "Wow, ale to zleciało. Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń", "Jaka piękna dziewczyna! Sto lat albo i więcej", "Ech, nawet podobna. Te pućki. Hałas miał być, to robię. Wszystkiego najlepszego!" - pisali internauci.

Zuzanna KaszubaZuzanna Kaszuba Instagram/kaszubazuzia_official

Leszek Lichota wcielał się w Grześka w "Na Wspólnej". Lata później zagrał "Znachora"

W serialowego ojca młodej aktorki, Grześka Ziębę, wcielał się Leszek Lichota. Po kilku latach pracy na planie aktor zdecydował się na pożegnanie z serialem. - Mam dużo szczęścia. Moje odejście sprzed lat z ''Na Wspólnej'' było zagraniem va banque. Przyznaję, że przy podejmowaniu tej decyzji nie towarzyszyły mi komfortowe uczucia. Założyłem sobie wtedy czarny scenariusz, czyli przygotowałem się na to, że co najmniej dwa lata będę bez pracy. Na szczęście po roku zadzwonił telefon - wspominał w rozmowie z magazynem ''Party''. Dziś Lichota jest u szczytu popularności. Niedawno wcielił się w postać profesora Rafała Wilczura w remake’u kultowego filmu "Znachor".

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.