Leszek Lichota przez lata grał Grześka w "Na Wspólnej". Przeszedł metamorfozę i wcieli się w "Znachora"

Leszek Lichota latami wcielał się w rolę Grzegorza Zięby w popularnym serialu obyczajowym TVN "Na Wspólnej". Z upływem czasu aktor przeszedł ogromną metamorfozę. Dziś jest nie do poznania i mierzy się z kolejnymi wyzwaniami. Wcieli się w "Znachora".

W latach 2003-2009 Leszek Lichota na stałe był związany z uwielbianym przez widzów serialem "Na Wspólnej". W produkcji wcielał się w rolę Grzegorza Zięby, syna Marii i Włodka, a także męża Żanety.  Na planie serialu poznał również życiową partnerkę, Ilonę Wrońską. Trzeba przyznać, że przez minione lata aktor bardzo się zmienił. 

Zobacz wideo Netflix pokazał dokument "Pamela. A Love story". Pamela Anderson opowiada o swoim życiu [ZWIASTUN]

Leszek Lichota grał Grześka w "Na Wspólnej". Dziś jest nie do poznania. Wystąpi w "Znachorze"

Leszek Lichota wraz z Iloną Wrońską niedawno poinformowali o sporych zmianach w życiu. Dwa lata temu otworzyli glamping (miejsce łączące wypoczynek na łonie natury i luksusowe warunki) we wsi Jaśliska. Oboje wyznali, że przyszedł czas na nową przygodę. Teraz małżeństwo preferuje styl glampingowy, który charakteryzuje się m.in. luźnymi bluzami i glanami.

 

W karierze aktorskiej Leszek Lichota wcielał się w różnorodne postacie. Oprócz roli w "Na Wspólnej" mogliśmy oglądać go również w rozmaitych produkcjach filmowych. Wystąpił m.in. w "Bożym ciele" i "7 rzeczach, których nie wiecie o facetach". Przez ten czas przeszedł ogromną metamorfozę. Po serialowym Grześku nie pozostało już ani śladu. Aktor zmężniał, zmienił fryzurę i zapuścił długą brodę. Dziś ma 45 lat. 

 

Leszek Lichota nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Właśnie przyszła pora na kolejne zawodowe wyzwania. Netflix wydał oświadczenie, w którym poinformował, że już w połowie 2023 roku, użytkownicy platformy będą mogli zobaczyć nową ekranizację kultowej powieści Tadeusza Dołęgi-Mostowicza pt. "Znachor". W roli głównej pojawi się nikt inny, jak Leszek Lichota. Jesteście ciekawi jak wypadnie? Premiera już niebawem. 

Zdjęcia Leszka Lichoty z czasów "Na Wspólnej" znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Agora SA