"Taniec z Gwiazdami". Ujawniono wszystkie pary nowej edycji. Oj, będzie gorąco

Wszystko wskazuje na to, że odkryto już wszystkie karty zbliżającej się edycji "Tańca z Gwiazdami". Zobaczcie, kto z kim w parze ma walczyć o kryształową kulę.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

"Taniec z Gwiazdami" wraca po półtorarocznej przerwie. Edward Miszczak, który zaznaczał, że warunkiem wznowienia formatu, jest ściągnięcie dużych nazwisk, nie rzucał słów na wiatr. Pełną listę uczestników poznaliśmy już jakiś czas temu. Teraz przyszedł czas na tancerzy. W programie pojawi się kilka nowych twarzy, ale nie brakuje też weteranów "Tańca z Gwiazdami".

Zobacz wideo Ukochana Hakiela przyjdzie na odcinki "TzG"?

"Taniec z Gwiazdami" 2024. Znamy pary nowej edycji

Polsat oficjalnie podał na razie tylko część par nowej edycji. Z informacji ujawnionych przez stację wynika, że na parkiecie o kryształową kulę zawalczą Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz, Kamil Baleja i Magdalena Perlińska, Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski, Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska, Roksana Węgiel i Michał Kassin, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara oraz Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. To jednak nie wszyscy uczestnicy, a kolejne pary podała Plejada. Jak informuje serwis, Anita Sokołowska zatańczy z Jackiem Jeschke, Adam Kszczot z Katarzyną Vu Manh, Maffashion z Michałem Danilczukiem, Maciej Musiał z Darią Sytą, a Dagmara Kaźmierska z Marcinem Hakielem.

 

Przypomnijmy, że o tym, iż "Królową życia" sparowano z Hakielem, Plotek informował jako pierwszy już pod koniec stycznia. Jak przekazał nam informator z produkcji, tancerz w pierwszej chwili miał nie być zachwycony tym pomysłem. "Marcin początkowo się jej wystraszył, bo bardzo różni ich temperament. W końcu jednak stwierdził, że duet z nią będzie dla niego ciekawym doświadczeniem. Zachęciło go też to, że nowy reality show Dagmary bardzo dobrze się ogląda w Polsacie, więc liczy, że jej liczni fani zostawią ich długo w programie" - mówił nam informator. Sam zainteresowany nie chciał jednak komentować tych doniesień.

Marcin Hakiel wolał tańczyć z Maffashion?

Z informacji, które pojawiły się na łamach "Super Expressu", wynika, że Hakiel rzekomo wolał tańczyć z Maffashion. Miał sądzić, że dzięki temu będzie miał większe szanse na zwycięstwo. "Hakiel miał wielkie ambicje i chciał tańczyć z Maffashion, bo wie, że z Dagmarą Kryształowej Kuli nie zdobędzie. Obawia się, że nawet gdyby ratowały ich głosy widzów, to ona sama może zrezygnować przez problemy zdrowotne" - mówiła tabloidowi osoba z produkcji. Zapytany o te doniesienia Hakiel w rozmowie z party.pl powiedział krótko: "Bez komentarza".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.