"Twoja twarz brzmi znajomo". Oficjalnie wiadomo, kto wystąpi w jubileuszowej edycji. Dobrze znacie te nazwiska

"Twoja twarz brzmi znajomo" to program, który nieustannie przyciąga tabuny widzów przed telewizory. Polsat szykuje jubileuszową edycję show. Kto się w niej pojawi? Fani doskonale kojarzą te nazwiska.

"Twoja twarz brzmi znajomo" to jeden z hitowych programów emitowanych na antenie Polsatu. Program można oglądać od 2014 roku. Przez lata przez muzyczne show przewinęło się wiele gwiazd i osób związanych z show-biznesem, a widzowie wprost pokochali jego formułę. Już wiosną będziemy mogli zobaczyć jubileuszową 20. odsłonę programu. W tej edycji mają pojawić się uczestnicy, którzy osiągnęli spektakularne sukcesy w poprzednich. Niedawno nieoficjalnie padło kilka nazwisk. Teraz wszystko jest już pewne. Kogo zobaczymy na wizji? Znamy pełną listę gwiazd. Poznajcie szczegóły. 

Zobacz wideo Aleksandra Szwed o decyzji Edwarda Miszczaka ws. przywrócenia Kasi Skrzyneckiej do TTBZ. "To wymaga jaj"

"Twoja twarz brzmi znajomo". Wiemy, kto wystąpi w jubileuszowej edycji 

Jak informowaliśmy już jakiś czas temu, w jubileuszowej edycji na pewno pojawi się Katarzyna Skrzynecka. Aktorka urzekła jurorów w pierwszym sezonie. W finałowym odcinku wystąpiła jednocześnie jako Andrea Bocelli i Sarah Brightman. W programie wystąpi również Barbara Kurdej-Szatan, która zwyciężyła w 15., odsłonie show, wcielając się w Adele. Kolejną osobą będzie Stefano Terrazzino. Tancerz wystąpił w trzeciej edycji i zwyciężył jako Mieczysław Fogg. W jubileuszowej edycji pojawi się także Aleksandra Szwed, którą widzowie mogli oglądać w piątym sezonie. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu. 

"Twoja twarz brzmi znajomo". Oto kolejne nazwiska gwiazd z najnowszej odsłony 

Kolejna gwiazda, która wystąpi w jubileuszowej edycji, to Mateusz Ziółko. Piosenkarz wzruszył widzów jako Zbigniew Wodecki. Wygrał dziesiątą edycję jako Aretha Franklin. Oprócz niego pojawi się również Kacper Kuszewski, którego widzowie doskonale znają z serialu "M jak miłość". Aktor wziął udział w ósmej odsłonie i zwyciężył, wcielając się w Marię Callas. Swego czasu oceniał także uczestników jako juror. Filip Lato pojawił się w dziewiątym sezonie. Muzyk wygrał, występując jako Robert Plant. Oprócz tego skradł serca widzów, wykonując kultowy utwór Czesława Niemena "Sen o Warszawie". Ostatnią gwiazdą, którą zobaczymy w jubileuszowej edycji, jest Maria Tyszkiewicz. Wcześniej widzowie mogli śledzić jej poczynania w szóstej edycji show, którą zwyciężyła w roli RihannyZOBACZ TEŻ: "Twoja twarz brzmi znajomo". Edward Miszczak robi krok do tyłu. Wraca jedna z gwiazd

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.