"Twoja twarz brzmi znajomo". Znamy skład nowej edycji. Miszczak ściągnął dawno niewidziane gwiazdy

"Twoja twarz brzmi znajomo". Do sieci trafiła lista pierwszych uczestników, którzy mają pojawić się w nowej edycji programu. Wśród nich znane osoby, których dawno nie widzieliśmy w show Polsatu.

Wiosną 2024 roku na antenę Polsatu ma trafić jubileuszowa "Twoja twarz brzmi znajomo". Stacja z tej okazji szykuje dla widzów niespodzianki oraz dawno niewidziane gwiazdy. Portal Wirtualne Media dotarł do listy uczestników, którzy pojawią się 20. sezonie show. Założenie jest proste - w skład mają wchodzić najlepsi z najlepszych z minionych edycji.

Zobacz wideo Szmajkowski ostro o aferze w "Twoja twarz brzmi znajomo"

"Twoja twarz brzmi znajomo". Znamy skład jubileuszowej edycji. Dawno niewidziane gwiazdy

Już na początku grudnia do mediów przedostała się informacja o powrocie Katarzyny Skrzyneckiej. Dawna jurorka ma się tym razem pojawić w roli uczestniczki. Z ustaleń portalu Wirtualne Media wynika, że w jubileuszowej edycji się również zwycięzcy innych edycji. Skład mają uzupełnić: Stefano Terazzino (laureat trzeciej edycji), Aleksandra Szwed (najlepsza uczestniczka piątej edycji), Kacper Kuszewski (laureat ósmej edycji), Filip Lato (zwycięzca dziewiątego sezonu) i Mateusz Ziółko (zwycięzca dziesiątej odsłony show). Jak czytamy w portalu, udział tych osób jest niemalże pewny. Jubileuszowa edycja "Twoja twarz brzmi znajomo" odznaczy się nie tylko powrotem ulubionych uczestników, ale i prowadzącego. Mowa oczywiście o Piotrze Gąsowskim, który współprowadził aż 17 edycji programu i odszedł w geście solidarności wobec Katarzyny Skrzyneckiej. Przypominamy, że prezenterka została zwolniona z posady jurorki, kiedy do Polsatu przeszedł Edward Miszczak.

'Twoja twarz brzmi znajomo'. Miszczak robi krok do tyłu. Wraca jedna z gwiazd'Twoja twarz brzmi znajomo'. Miszczak robi krok do tyłu. Wraca jedna z gwiazd fot. Kapif

Nie tylko "Twoja twarz brzmi znajomo". Zmiany Edwarda Miszczaka w Polsacie to klapa

W ostatnich miesiącach sporo mówiło się o zmianach, które zaproponował Edward Miszczak w Polsacie - dyrektor zwolnił m.in. Katarzynę Dowbor z programu "Nasz nowy dom", odświeżył skład jurorski "Twoja twarz brzmi znajomo" czy zaproponował takie tytuły, jak "The Real Housewives. Żony Warszawy" i "Temptation Island Polska". Ku zaskoczeniu doświadczonego dyrektora, zmiany nie przełożyły się na zainteresowanie widzów. "Nasz nowy dom" ma mniejszą oglądalność, format "Żony Warszawy" został przeniesiony na późniejszą godzinę ze względu na małą publiczność, a "Temptation Island Polska" to tak duży niewypał, że wiemy już, że kolejnego sezonu nie będzie. Zmiany Miszczaka w Polsacie na chłodno oceniła ostatnio w rozmowie z nami Paulina Młynarska. Czy jubileuszowa edycja "Twoja twarz brzmi znajomo" okaże się powrotem do formy? Czas pokaże.

'Twoja twarz brzmi znajomo'. Miszczak robi krok do tyłu. Wraca jedna z gwiazd'Twoja twarz brzmi znajomo'. Miszczak robi krok do tyłu. Wraca jedna z gwiazd fot. Kapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.