"Rolnik szuka żony". Kolejne oświadczyny w wielkim finale? Fani nie mają wątpliwości. W sieci aż huczy

Finał jubileuszowej edycji programu "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami. Internauci co rusz spekulują, co może się w nim wydarzyć. Czyżby doszło do kolejnych zaręczyn?

Wielki finał dziesiątej edycji uwielbianego przez widzów programu "Rolnik szuka żony" nadciąga. Fani formatu już odliczają dni do niedzieli 10 grudnia. To właśnie wtedy dowiemy się, które pary przetrwały i jak obecnie prezentują się ich wzajemne relacje. Niedawno w sieci został opublikowany zwiastun ostatniego epizodu. Czujni internauci dopatrzyli się, że brakuje na nim jednej z uczestniczek. Teraz mają kolejny trop. Ich zdaniem w długo wyczekiwanym finale może dojść do oświadczyn. Kto kogo poprosi o rękę? Poznajcie szczegóły. 

Zobacz wideo Waldemar z "Rolnik szuka żony" podbija parkiet na wycieczkowcu. Tańczy z tajemniczą kobietą

"Rolnik szuka żony". Artur oświadczy się w finale? Internauci: Oby 

Artur był jednym z bardziej lubianych uczestników show. Mężczyzna od początku zyskał sympatię widzów, a od potencjalnych kandydatek otrzymał mnóstwo listów. Ostatecznie zaprosił do siebie trzy kobiety. Po jakimś czasie uznał, że to z Sarą ma największą szansę na zbudowanie relacji. Przez kolejne odcinki mogliśmy oglądać, jak para dosłownie spija sobie z dzióbków. Już niebawem przekonamy się, co u nich słychać. Internauci mają jednak pewną teorię. Ich zdaniem sielanka trwa w najlepsze. Wszystko za sprawą zapowiedzi, która została opublikowana w oficjalnych mediach społecznościowych programu. Słychać na niej, jak Artur tajemniczo mówi "Będzie coś grane". Czyżby te słowa miały oznaczać jakąś niespodziankę? Internauci szybko je podchwycili. Spora grupa twierdzi, że w ostatnim epizodzie rolnik sięgnie po pierścionek i oświadczy się ukochanej. "Artur się oświadczy?" - rzuciła jedna z internautek. "Oby" - dodała kolejna. Myślicie, że taki obrót sytuacji faktycznie jest możliwy? Zdjęcia pary znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu. 

"Rolnik szuka żony". Zmiany przed finałem. Przesunięto emisję 

Tuż przed długo wyczekiwanym finałem randkowego show Telewizja Polska zapowiedziała niespodziewane zmiany w emisji programu. Do tej pory widzowie zasiadli przed telewizorami o godzinie 21:15. Tym razem będą mogli to zrobić dopiero kwadrans później. Zmiany spowodowane są zakończeniem emisji jednego z seriali. Komunikat z ostrzeżeniem dla widzów został opublikowany w mediach społecznościowych programu. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Agora SA